Fotballresultater i går – fotballresultater fra i går kveld

Albania - Superliga
FTVllaznia Shkodër3 - 1Tirana
FTTeuta Durrës3 - 0Erzeni Shijak
Armenia - Premier League
FTShirak1 - 0Urartu
FTAlashkert0 - 2Noah
Aserbajdsjan - Premyer Liqa
FTZira1 - 1Turan
FTSabah2 - 0Araz Naxçıvan
Belgia - First Division A
FTCercle Brugge2 - 3Mechelen
FTOH Leuven0 - 2Union Saint-Gilloise
FTStandard Liège4 - 2Gent
Belgia - First Division B
FTLierse K3 - 1Francs Borains
FTLommel4 - 1Liège
FTDeinze4 - 1RSC Anderlecht II
Bosnia-Hercegovina - Premijer Liga
FTTuzla City2 - 0Zvijezda 09
FTIgman Konjic1 - 0Siroki Brijeg
FTSloga Doboj1 - 1Zrinjski
Bulgaria - Second League
FTLovech2 - 1Marek
FTMontana1 - 0Spartak Pleven
FTDobrudzha 19192 - 1Sportist Svoge
FTDunav ot Ruse2 - 0Chernomorets Burgas
FTMaritsa Plovdiv3 - 2Bdin
FTSpartak Varna1 - 0Belasitsa
Bulgaria - First League
FTEtar VT1 - 2Lokomotiv Sofia 1929
FTKrumovgrad3 - 1Lokomotiv Plovdiv
FTSlavia Sofia2 - 2Botev Plovdiv
Danmark - 1st Division
FTKolding3 - 1Hobro
FTSønderjyskE0 - 3Vendsyssel
FTB 933 - 1HB Køge
England - League Two
FTAFC Wimbledon1 - 0Milton Keynes Dons
15:00Bradford City-Notts County
15:00Colchester United-Stockport County
UtsattCrawley Town-Barrow
FTCrewe Alexandra2 - 3Morecambe
FTGrimsby Town1 - 0Forest Green Rovers
FTNewport County0 - 1Mansfield Town
FTSalford City0 - 2Gillingham
FTSwindon Town1 - 1Harrogate Town
FTTranmere Rovers1 - 0Sutton United
FTWalsall3 - 1Doncaster Rovers
FTWrexham4 - 0Accrington Stanley
England - National League
FTDorking Wanderers4 - 1Chesterfield
FTFylde4 - 1Maidenhead United
FTBoreham Wood1 - 1Gateshead
FTBromley2 - 0Halifax Town
FTDagenham & Redbridge3 - 1Altrincham
FTEastleigh3 - 3Solihull Moors
FTEbbsfleet United2 - 1Rochdale
FTHartlepool United1 - 2Barnet
FTOldham Athletic1 - 1Southend United
FTOxford City1 - 2Aldershot Town
15:00Woking-Kidderminster Harriers
FTYork City2 - 3Wealdstone
England - Premier League
FTBrentford2 - 2Chelsea
FTEverton1 - 3West Ham United
FTFulham3 - 0Brighton & Hove Albion
FTNewcastle United3 - 0Wolverhampton Wanderers
FTNottingham Forest0 - 1Liverpool
FTTottenham Hotspur3 - 1Crystal Palace
FTLuton Town2 - 3Aston Villa
England - Championship
FTHuddersfield Town1 - 1Leeds United
FTBristol City0 - 1Cardiff City
FTBirmingham City3 - 4Southampton
FTLeicester City1 - 2Queens Park Rangers
FTMillwall1 - 0Watford
FTNorwich City1 - 0Sunderland
FTPlymouth Argyle0 - 2Ipswich Town
FTPreston North End0 - 0Hull City
FTRotherham United0 - 1Sheffield Wednesday
FTStoke City2 - 0Middlesbrough
FTSwansea City2 - 1Blackburn Rovers
England - League One
FTBolton Wanderers2 - 0Cambridge United
FTCarlisle United1 - 3Reading
FTCheltenham Town0 - 0Burton Albion
FTDerby County3 - 0Port Vale
FTFleetwood Town4 - 2Wigan Athletic
FTLeyton Orient0 - 1Bristol Rovers
FTLincoln City0 - 0Stevenage
FTNorthampton Town1 - 1Charlton Athletic
FTPeterborough United2 - 1Exeter City
FTShrewsbury Town0 - 2Blackpool
FTWycombe Wanderers2 - 4Barnsley
FTPortsmouth2 - 1Oxford United
Estland - Meistriliiga
FTKuressaare0 - 6Nõmme Kalju
FTFCI Levadia6 - 0Trans
Estland - Esiliiga A
FTLaagri2 - 2Viimsi
FTElva1 - 0Tartu Welco
FTFlora II2 - 0Paide II
Finland - Suomen Cup
14:00Heinapaan Hanhet 24-RoPo
14:15LoPS-Boda
15:45LAUTP / 2-Loviisa
16:00PaRi-OuPa
16:00LaVe / KPR-Nekalan Pallo
17:00SJK-j-Sisu
17:00KoiPS / Dynamo-POHU / Simpsons
17:00Ponnistus / Peruskallio-SUMU
18:00Rastaala-Kilo IF
18:00I-HK II-ToTe / Keparoi
18:00Nousu-MuurY
18:00Inter Vuosaari-LePa
19:00APV-KOMU
Frankrike - Ligue 2
FTParis FC0 - 0Saint-Etienne
FTAnnecy0 - 0Quevilly-Rouen Métropole
FTPau2 - 3Caen
FTBastia1 - 0Grenoble Foot 38
FTAuxerre0 - 0Valenciennes
FTLaval1 - 1Amiens SC
FTGuingamp0 - 0Troyes
FTDunkerque2 - 2Concarneau
FTRodez2 - 2Bordeaux
Frankrike - National 1
FTVillefranche0 - 1Versailles
FTAvranches0 - 0Red Star
FTChâteauroux2 - 1Orléans
FTLe Mans2 - 0GOAL
Frankrike - Ligue 1
FTReims0 - 1Lille
FTClermont1 - 5Olympique Marseille
Georgia - Erovnuli Liga
FTSaburtalo1 - 0Telavi
FTDinamo Tbilisi2 - 0Samgurali
FTTorpedo Kutaisi4 - 1Samtredia
Holland - Eredivisie
FTGo Ahead Eagles1 - 0RKC Waalwijk
FTVitesse1 - 2Twente
FTSparta Rotterdam1 - 1AZ
Holland - Tweede Divisie
FTScheveningen0 - 2Rijnsburgse Boys
FTGVVV2 - 4Katwijk
FTNoordwijk3 - 2Lisse
FTSpakenburg2 - 1ACV
FTKozakken Boys1 - 1HHC
FTQuick Boys5 - 0Excelsior Maassluis
FTSparta Rotterdam II2 - 0Almere City II
FTDe Treffers1 - 1Koninklijke HFC
Island - League Cup
FTFH1 - 0Grótta
FTFram2 - 2ÍBV
FTDalvík / Reynir0 - 5Víkingur Reykjavík
16:15Thór-KR
Italia - Serie B
FTSüdtirol1 - 0Lecco
FTTernana1 - 3Parma
FTBrescia4 - 2Palermo
Italia - Serie A
FTUdinese1 - 1Salernitana
FTMonza1 - 4Roma
FTTorino0 - 0Fiorentina
Kasakhstan - Premier League
FTKairat2 - 1Kyzyl-Zhar
FTYelimay Semey0 - 0Atyrau
FTOrdabasy5 - 0Shakhter Karagandy
FTTobol2 - 0Arys
Kroatia - 1. HNL
FTSlaven Koprivnica2 - 3Lokomotiva Zagreb
FTHajduk Split1 - 0Istra 1961
Kroatia - 2. HNL
FTŠibenik2 - 1Croatia Zmijavci
FTBijelo Brdo2 - 2Cibalia
Kypros - 1. Division
FTDoxa1 - 4Karmiotissa
FTOthellos1 - 1AEL
Litauen - A Lyga
FTDžiugas Telšiai0 - 0Panevezys
FTBanga1 - 1Kauno Zalgiris
Nord-Irland - Championship 1
FTDundela4 - 0Ards
FTAnnagh United4 - 3H&W Welders
15:00Dergview-Ballinamallard United
UtsattPortadown-Knockbreda
North Macedonia - Second League
13:00Ohrid Lihnidos-Pobeda
13:00Bashkimi Kumanovo-Osogovo
13:00Teteks-Belasica
13:00Besa Dobërdoll-Novaci
13:00Pelister-Kamenica Sasa
13:00Aresimi-Detonit Plachkovica
13:00Skopje-Kozhuf Gevgelija
13:00Vardar Negotino-Karaorman Struga
Polen - Ekstraklasa
FTGórnik Zabrze2 - 1Jagiellonia Białystok
FTSlask Wroclaw2 - 1Widzew Łódź
FTLegia Warsaw1 - 1Pogon Szczecin
Polen - I Liga
FTGKS Katowice3 - 1Znicz Pruszków
FTNieciecza2 - 2Wisła Płock
FTOdra Opole1 - 2Wisła Kraków
Portugal - Primeira Liga
FTMoreirense0 - 0Rio Ave
FTEstoril1 - 3Vitoria Guimaraes
FTSporting Braga3 - 0Estrela
Romania - Liga II
FTMetaloglobus2 - 0Concordia Chiajna
FTUnirea Dej1 - 3Chindia Târgovişte
FTAlexandria0 - 1Tunari
FTSlatina0 - 0CSM Reşiţa
FTCeahlăul Piatra Neamţ2 - 0Dumbrăviţa
FTArgeș1 - 0Progresul Spartac
FTUnirea Slobozia0 - 1Csikszereda
Romania - Liga I
FTUTA Arad3 - 2U Craiova 1948
FTHermannstadt4 - 1Oţelul
FTFCV Farul Constanţa1 - 1CFR Cluj
Russland - Premier League
FTCSKA Moscow1 - 1Orenburg
FTKrasnodar1 - 1Rubin Kazan
FTAkhmat Grozny1 - 0Ural
FTZenit0 - 0Spartak Moscow
Russland - FNL
FTYenisey1 - 0Torpedo Moskva
FTSokol Saratov1 - 0Dynamo Makhachkala
FTKuban Krasnodar0 - 2Shinnik
FTLeningradets0 - 0KAMAZ
Serbia - Prva Liga
FTInđija3 - 1Mačva Šabac
FTOFK Vršac2 - 0GFK Sloboda Užice
FTMladost Novi Sad1 - 0Metalac GM
FTSmederevo 19240 - 2Jedinstvo Ub
FTRadnički Sr. Mitrovica1 - 0Radnički Novi Beograd
FTOFK Beograd0 - 2Grafičar
FTKolubara1 - 1Dubočica
Serbia - Super Liga
FTJavor2 - 2Vojvodina
FTTSC1 - 3Red Star Belgrade
FTPartizan3 - 1Železničar Pančevo
Skottland - Premiership
FTDundee2 - 2Kilmarnock
FTHibernian2 - 0Ross County
FTRangers1 - 2Motherwell
FTSt. Johnstone1 - 1Livingston
FTSt. Mirren2 - 1Aberdeen
Skottland - Championship
FTAirdrieonians1 - 1Queen's Park
FTDunfermline Athletic2 - 0Ayr United
FTGreenock Morton0 - 2Inverness CT
FTPartick Thistle1 - 1Dundee United
Skottland - League Two
FTBonnyrigg Rose0 - 1Stenhousemuir
FTClyde2 - 1Elgin City
FTDumbarton1 - 0Peterhead
FTStranraer0 - 0Forfar Athletic
FTSpartans1 - 3East Fife
Skottland - League One
FTEdinburgh City0 - 2Cove Rangers
FTFalkirk1 - 1Annan Athletic
FTKelty Hearts0 - 5Hamilton Academical
FTMontrose4 - 3Alloa Athletic
FTQueen of the South2 - 2Stirling Albion
Slovakia - Super Liga
FTRužomberok2 - 1Podbrezová
FTDukla Banská Bystrica1 - 1FC Košice
FTSlovan Bratislava2 - 0Spartak Trnava
FTSkalica0 - 0Trenčín
FTZemplín Michalovce4 - 1Zlaté Moravce
FTDAC 19041 - 1Zilina
Slovenia - 2. SNL
FTDekani0 - 0Ilirija
FTBilje1 - 3Primorje
FTBrinje Grosuplje4 - 1Tabor Sežana
FTRudar3 - 1Fužinar
Slovenia - 1. SNL
FTOlimpija1 - 1Celje
FTMaribor3 - 0Domzale
Spania - Tercera Division
FTSoneja1 - 5Castellón II
FTVillarreal III1 - 1Levante II
FTPanadería Pulido3 - 1San Bartolomé
FTAtlético Melilla0 - 3Huétor Vega
14:30Alesves-Oberena
FTEbro1 - 1Ejea
15:00Beti Kozkor-Huarte
FTPatacona0 - 1Rayo Ibense
15:00Ponferradina II-Colegios Diocesanos
FTTorrellano2 - 3Ontinyent 1931
15:00Deportivo Alavés III-Vitoria
15:30Laguna de Duero-Cultural Leonesa II
FTMirandés II0 - 1Palencia CF
FTFelanitx0 - 1Mallorca II
FTLlosetense1 - 0Alaior
FTCaspe2 - 1Binéfar
15:30La Virgen del Camino-Atlético Tordesillas
FTBeti Onak2 - 2Pamplona
15:30Avance Ezcabarte-Subiza
FTCortes1 - 0Lagunak
FTLerinés2 - 1Txantrea
15:30Cantolagua-Bidezarra
FTVillacañas2 - 0Huracán Balazote
FTVelarde1 - 1Sámano
FTAurrerá Ondarroa2 - 1Touring
FTAtzeneta0 - 0Elche II
FTBerceo1 - 0Oyonesa
FTBezana1 - 2Solares
FTDerio0 - 0Beasain
FTAtlético Mineros2 - 2Torina
FTColindres1 - 0Vimenor
16:00Atlético Albericia-Guarnizo
FTLeioa2 - 1Durango
16:00Bembibre-Almazán
FTCristo Atlético2 - 0Villaralbo
FTTarancón0 - 2Torrijos
FTAtlético Pulpileño1 - 0El Palmar
FTMálaga City0 - 1Motril
FTAzuqueca2 - 2Socuéllamos
FTSanta Úrsula2 - 0Teror
FTDeusto1 - 0Lagun Onak
FTLaredo1 - 0Villa
FTRevilla1 - 0Escobedo
FTPeña Sport2 - 2Burladés
FTVillarrubia0 - 1Calvo Sotelo
FTBuzanada2 - 0Tamaraceite
FTSilva1 - 0Sarriana
FTArzúa0 - 3UD Ourense
FTRápido Bouzas0 - 0Somozas
17:30Gijón Industrial-Condal
FTUrduliz2 - 1Portugalete
FTAñorga1 - 1Pasaia KE
Spania - Segunda B
FTArenteiro0 - 1Gimnàstic Tarragona
FTFuenlabrada2 - 1Ponferradina
FTAlgeciras1 - 1Granada II
FTCultural Leonesa1 - 1Tarazona
FTTeruel1 - 0Rayo Majadahonda
FTReal Sociedad B1 - 0SD Logroñés
FTCornellà0 - 0Osasuna II
FTUnionistas de Salamanca0 - 2Celta de Vigo II
Spania - Segunda División
FTEldense2 - 0Villarreal II
FTEspanyol0 - 0Huesca
FTRacing Ferrol2 - 2Racing Santander
FTReal Oviedo3 - 2Levante
FTBurgos3 - 0FC Cartagena
Spania - La Liga
FTSevilla3 - 2Real Sociedad
FTRayo Vallecano1 - 1Cadiz
FTGetafe3 - 3Las Palmas
FTValencia2 - 2Real Madrid
Sveits - Super League
FTServette2 - 0St.Gallen
FTStade-Lausanne-Ouchy1 - 1Grasshoppers
FTBasel1 - 2Lausanne-Sport
Sveits - Challenge League
FTThun3 - 1Baden
Sverige - Svenska Cupen
FTTrelleborg2 - 1Helsingborg
FTVärnamo0 - 1Halmstad
FTÖstersunds FK1 - 0Landskrona
FTHäcken1 - 1Brommapojkarna
Tsjekkia - 3. liga
FTPardubice II1 - 1Baník Souš
FTPísek1 - 2Povltava FA
FTMotorlet Praha1 - 1Viktoria Plzeň II
FTPřepeře0 - 2Hradec Králové II
FTSparta Kolín1 - 4Sokol Živanice
FTČeské Budějovice II1 - 0Sokol Hostouň
FTTeplice II2 - 2Chlumec nad Cidlinou
FTArsenal Česká Lípa0 - 0Sokol Brozany
FTSlovan Velvary2 - 1Slovan Liberec II
FTJiskra Domažlice4 - 0Králův Dvůr
Tsjekkia - FNL
FTDukla Praha3 - 3Zbrojovka Brno
FTLíšeň0 - 1Viktoria Žižkov
FTTáborsko0 - 0Chrudim
FTHanácká1 - 0Vyškov
FTVlašim0 - 0Varnsdorf
Tsjekkia - Czech Liga
FTJablonec1 - 1Hradec Králové
FTMladá Boleslav3 - 1České Budějovice
FTSigma Olomouc2 - 2Bohemians 1905
FTKarviná1 - 3Slovacko
FTPardubice2 - 3Viktoria Plzen
Tyrkia - Süper Lig
FTAnkaragücü1 - 1İstanbulspor
FTRizespor3 - 0Kayserispor
FTHatayspor0 - 2Fenerbahce
Tyrkia - 2. Lig
FTAltınordu2 - 1Kırşehir FK
FTAnkara Demirspor2 - 0Adıyaman
FTNazilli Belediyespor3 - 1Kırklarelispor
FTBursaspor0 - 2Bucaspor 1928
FTAnkaraspor1 - 0Zonguldak Kömürspor
FTBeyoğlu Yeni Çarşı2 - 0Serik Belediyespor
FTVanspor FK2 - 0Afyonspor
FTKaracabey Belediyespor3 - 11461 Trabzon FK
FTMenemen2 - 0Iğdır FK
FTDenizlispor1 - 2Kastamonuspor
FTDüzcespor0 - 0Fethiyespor
FT68 Aksaray Belediyespor0 - 124 Erzincanspor
FTBelediye Derincespor3 - 0Isparta 32 Spor
FTİskenderunspor0 - 1Etimesgut Belediyespor
FTAmed4 - 1Karaman FK
FTSarıyer0 - 0İnegölspor
FTUşak Spor0 - 2Arnavutköy Belediyespor
Tyrkia - 1. Lig
FTTuzlaspor1 - 1Ankara Keçiörengücü
FTBodrum FK0 - 1Eyüpspor
FTErzurumspor FK0 - 0Kocaelispor
FTSakaryaspor2 - 0Manisa FK
Tyskland - 2. Bundesliga
FTHannover 962 - 2Fortuna Dusseldorf
FTHansa Rostock0 - 3Kaiserslautern
FTNürnberg2 - 1Eintracht Braunschweig
FTKarlsruhe4 - 0Greuther Fürth
Tyskland - Regionalliga
FTPhönix Lübeck1 - 0Spelle-Venhaus
FTHannover 96 II2 - 0Hamburger SV II
12:00Carl Zeiss Jena-Hertha BSC II
FTBabelsberg1 - 1BFC Dynamo
FTAltglienicke2 - 3Hansa Rostock II
13:00Hoffenheim II-Koblenz
FTSchott Mainz1 - 2Homburg
FTBahlinger SC0 - 0SGV Freiberg
FTFSV Frankfurt1 - 1Astoria Walldorf
FTStuttgarter Kickers4 - 0TSV Steinbach
FTAalen0 - 0Mainz 05 II
FTEintracht Frankfurt II2 - 2Hessen Kassel
FTHolstein Kiel II1 - 3Drochtersen / Assel
FTRoding1 - 1Alemannia Aachen
FTDüren Merzenich3 - 5Wiedenbrück
FTBorussia M'gladbach II2 - 0Wegberg-Beeck
FTFortuna Düsseldorf II2 - 0Gütersloh
FTFortuna Köln2 - 1Rot-Weiß Oberhausen
FTRot Weiss Ahlen1 - 2Lippstadt 08
FT1. FC Bocholt4 - 1SSVg Velbert
FTWürzburger Kickers4 - 0Ansbach
FTSchalding-Heining1 - 1Bayern München II
FTVilzing1 - 1Augsburg II
FTSchweinfurt2 - 2Memmingen
FTEintracht Bamberg1 - 3Greuther Fürth II
FTWacker Burghausen2 - 0Buchbach
FTEimsbütteler TV0 - 0Meppen
FTJeddeloh3 - 1Weiche Flensburg
FTLokomotive Leipzig1 - 1Chemnitzer FC
FTBW Lohne3 - 0Kilia Kiel
Tyskland - Oberliga
FTTennis Borussia5 - 1Staaken
FTDassendorf0 - 1ETSV Hamburg
12:00OSC Bremerhaven-Komet Arsten
FTTürkiye Wilhelmsburg3 - 2Victoria Hamburg
FTWeiche Flensburg II2 - 1Inter Türkspor Kiel
FTRSV Eintracht3 - 4Hertha Zehlendorf
13:00Wormatia Worms-FV Engers 07
FTBacknang3 - 2Bietigheim-Bissingen
FTGöppinger SV1 - 1Denzlingen
FTRavensburg3 - 1FC Holzhausen
FTMechtersheim1 - 3Eintracht Trier
FTLandsberg1 - 4Deisenhofen
FTBayern Hof1 - 1Coburg
FT1960 Hanau4 - 0Waldgirmes
FTSC Freital2 - 0FC Grimma
FTSchöningen2 - 2VfL Oldenburg
FTSchwarz-Weiß Rehden0 - 2Kickers Emden
FTAuerbach2 - 0Ludwigsfelde
FTUnion Sandersdorf0 - 1Plauen
FTMeppen II1 - 0Germania Egestorf
FTRostocker FC4 - 5Makkabi
FTMotor Marienberg4 - 0Budissa Bautzen
FTBischofswerdaer FV5 - 0Einheit Wernigerode
FTArnstadt0 - 2Germania Halberstadt
FTPirmasens4 - 0Pfeddersheim
FT1905 Marburg1 - 1Viktoria Griesheim
UtsattHeider SV-Nordmark Satrup
UtsattTSB Flensburg-Union Neumünster
FTHankofen-Hailing3 - 1Eichstätt
FTPipinsried0 - 1Rain / Lech
FTGundelfingen0 - 1Schwaben Augsburg
FTDachau2 - 11860 München II
FTKottern2 - 4Nördlingen
FTIsmaning0 - 3Kirchanschöring
FTHeimstetten1 - 2Erlbach
FTBTS Neustadt1 - 4Hemelingen
FTWoltmershausen0 - 11Werder Bremen II
FTBrinkumer SV1 - 3Blumenthaler SV
FTOffenburger FV0 - 1Normannia Gmünd
FTTürk Gücü Friedberg2 - 1Hanau 93
FTAumund-Vegesack5 - 1Vahr-Blockdiek
FTBaunatal6 - 0Eintracht Stadtallendorf
FTFC 1906 Erlensee2 - 1Rot-Weiß Walldorf
FTMutschelbach2 - 0VfR Mannheim
FTEssingen1 - 0Nöttingen
FTFernwald1 - 0Bayern Alzenau
FTHollenbach0 - 2CfR Pforzheim
FTReutlingen1 - 0Oberachern
FTAtlas Delmenhorst2 - 0Heeslinger SC
FTDornbreite Lübeck0 - 4Preußen Reinfeld
FTHohenwestedt0 - 0Bordesholm
FTRamlingen / Ehlershausen1 - 6Bersenbrück
FTWürzburger FV0 - 1Ingolstadt II
FTHünfelder SV1 - 0FC Gießen
14:30Kaiserslautern II-Alemannia Waldalgesheim
FTQuierschied1 - 3Rot-Weiß Koblenz
FTAuersmacher5 - 2Bitburg
FTKarbach4 - 1Morlautern
UtsattVillingen-Sonnenhof Großaspach
FTTVD Velbert1 - 2Uerdingen
FTFortuna Regensburg0 - 5Abtswind
FTJahn Regensburg II1 - 2Gebenbach
FTSportfreunde Lotte0 - 1Türkspor Dortmund
FTDudenhofen2 - 0Baumholder
Tyskland - Bundesliga
FTUnion Berlin0 - 2Borussia Dortmund
FTMainz 051 - 1Borussia M'gladbach
FTBochum1 - 4RB Leipzig
FTHeidenheim1 - 2Eintracht Frankfurt
FTDarmstadt0 - 6Augsburg
FTWolfsburg2 - 3Stuttgart
Tyskland - 3. Liga
FTHallescher FC1 - 0Dynamo Dresden
FTLübeck0 - 0Saarbrücken
FT1860 München0 - 1Ulm
FTWaldhof Mannheim3 - 1Jahn Regensburg
FTErzgebirge Aue2 - 3Preußen Münster
FTRot-Weiss Essen1 - 3Unterhaching
Ukraina - Premier League
FTMinai2 - 0Metalist 1925 Kharkiv
FTVorskla2 - 1Veres Rivne
FTDinamo Kiev1 - 0Chornomorets
FTKolos Kovalivka0 - 1Rukh Vynnyky
Ungarn - NB I
FTDebrecen0 - 1Mezőkövesd
FTKisvárda1 - 0Zalaegerszeg
FTDiósgyőr1 - 1Puskás
Wales - Feeder Leagues
FTBangor 18760 - 0Ruthin Town
14:00Buckley Town-Llanidloes Town
FTCaersws1 - 2Flint Town United
FTChirk AAA1 - 4Mold Alexandra
14:00Holywell-Prestatyn Town
FTPorthmadog0 - 1Gresford Athletic
FTBaglan Dragons1 - 2Llanelli Town
FTCarmarthen Town2 - 0Taff's Well
14:00Cwmbran Celtic-Abergavenny Town
FTLlantwit Major3 - 1Trefelin
FTPontardawe Town2 - 2Abertillery Bluebirds
FTAirbus UK3 - 1Denbigh Town
FTGuilsfield2 - 3Llandudno
FTCambrian & Clydach0 - 0Ammanford
14:30Goytre United-Caerau (Ely)
Wales - Premier League
FTColwyn Bay0 - 0Haverfordwest County
FTThe New Saints4 - 0Cardiff MU
FTAberystwyth Town1 - 1Barry Town United
FTPenybont0 - 1Pontypridd United
Østerrike - Regionalliga
FTFach-Donaufeld2 - 2Rapid Wien II
FTRied II2 - 1Gleisdorf 09
FTGurten1 - 0ASK Klagenfurt
FTSt. Anna3 - 1Union Vöcklamarkt
FTArdagger / Viehdorf0 - 0Wiener Viktoria

Hvis du har lett etter fotballresultater fra i går, har du kommet til riktig sted. På vår side kan fansen finne og følge alle resultatene av en kamp. De kan også finne kvalitetsstatistikk og se kamper online under og etter kampen, noe som er ideelt for ivrige fans. Det er også en utmerket måte å holde oversikt over alt viktig som skjer og å lage deg noen velinformerte forutsigelser.

I tillegg til å bruke denne siden, kan du for eksempel bruke SoccerStats 247, for å finne resultatene for kamper som ble spilt i går. Det er en online-side med sportsnyher, der du finner resultatene fra fotballkamper over hele verden. Nettstedet er oppdatert live, slik at du kan følge resultatene av kamper fra Premier League, EPL Championship, Scottish Premiership og flere andre. I tillegg til å vise fotballresultater fra i går, kan du også se resultatene fra andre ligaer og turneringer. For resultater og statistikk fra andre idretter, finnes noen alternative nettsteder som TennisStats247.com eller BasketballStats247.com.



Norge Konkurranser

I Norge spilles det flere fotballturneringer gjennom hele året. Sjekk detaljer og tabeller for lokale fotballigaer ved å følge nedenstående linker:

EliteserienNM Cupen