Norge - Eliteserien
Albania - Superliga
FT | Teuta Durrës | 1 - 0 | Egnatia Rrogozhinë | |
FT | Vllaznia Shkodër | 0 - 0 | Dinamo City | |
FT | Laçi | 1 - 0 | Tirana | |
FT | Partizani Tirana | 1 - 0 | Skënderbeu Korçë | |
FT | Erzeni Shijak | 3 - 3 | Kukësi | |
Armenia - Premier League
Aserbajdsjan - Premyer Liqa
FT | Kapaz | 1 - 1 | Sumqayit | |
33' | Qarabag | 1 - 0 | Neftchi Baku | ⚽ LIVE |
Belgia - First Division A
90' | RWDM | 1 - 3 | Sporting Charleroi | ⚽ LIVE |
16:15 | Mechelen | - | Gent | |
18:45 | Cercle Brugge | - | Genk | |
Bosnia-Hercegovina - Premijer Liga
FT | Zvijezda 09 | 2 - 2 | Igman Konjic | |
FT | Sloga Doboj | 0 - 1 | Sarajevo | |
18:45 | Borac Banja Luka | - | GOŠK Gabela | |
Danmark - 2nd Division
FT | Skive | 2 - 1 | Fremad Amager | |
England - Premier League
FT | Arsenal | 3 - 0 | AFC Bournemouth | |
FT | Brentford | 0 - 0 | Fulham | |
FT | Burnley | 1 - 4 | Newcastle United | |
FT | Sheffield United | 1 - 3 | Nottingham Forest | |
16:30 | Manchester City | - | Wolverhampton Wanderers | |
England - Championship
FT | Birmingham City | 1 - 0 | Norwich City | |
FT | Coventry City | 1 - 2 | Queens Park Rangers | |
FT | Ipswich Town | 2 - 0 | Huddersfield Town | |
FT | Leeds United | 1 - 2 | Southampton | |
FT | Leicester City | 0 - 2 | Blackburn Rovers | |
FT | Middlesbrough | 3 - 1 | Watford | |
FT | Plymouth Argyle | 1 - 0 | Hull City | |
FT | Rotherham United | 5 - 2 | Cardiff City | |
FT | Stoke City | 4 - 0 | Bristol City | |
FT | Sunderland | 0 - 2 | Sheffield Wednesday | |
FT | Swansea City | 0 - 1 | Millwall | |
FT | West Bromwich Albion | 3 - 0 | Preston North End | |
England - League One
18:45 | Oxford United | - | Peterborough United | |
Estland - Esiliiga A
FT | Viimsi | 1 - 0 | JK Tabasalu | |
FT | Elva | 2 - 3 | FC Tallinn | |
3' | Flora II | 0 - 0 | Tartu Welco | ⚽ LIVE |
Estland - Meistriliiga
FT | Nõmme United | 1 - 1 | Kuressaare | |
FT | Trans | 0 - 0 | Vaprus | |
2' | Paide | 0 - 0 | Tallinna Kalev | ⚽ LIVE |
Finland - Kakkonen
FT | SJK Akatemia II | 2 - 1 | OPS | |
FT | P-Iirot | 2 - 1 | Tampere United | |
FT | HJS | 5 - 1 | I-Kissat | |
FT | SexyPöxyt | 2 - 3 | EBK | |
FT | Futura | 0 - 1 | GrIFK | |
FT | NJS | 3 - 1 | MyPa | |
46' | OTP | 0 - 0 | JPS | ⚽ LIVE |
15:00 | Reipas | - | JäPS II | |
Finland - Veikkausliiga
FT | Ilves | 3 - 2 | Oulu | |
FT | HJK | 0 - 0 | EIF | |
3' | SJK | 0 - 0 | KuPS | ⚽ LIVE |
Finland - Ykkönen
FT | KPV | 3 - 2 | PKKU | |
FT | VIFK | 2 - 2 | JJK | |
FT | RoPS | 0 - 1 | Klubi-04 | |
FT | EPS | 0 - 1 | Atlantis Helsinki | |
Frankrike - Ligue 2
FT | Auxerre | 2 - 0 | Paris FC | |
17:00 | Guingamp | - | Saint-Etienne | |
Frankrike - National 1
Frankrike - Ligue 1
FT | Le Havre | 3 - 1 | Strasbourg | |
HT | Monaco | 2 - 1 | Clermont | ⚽ LIVE |
17:00 | Metz | - | Rennes | |
19:00 | Brest | - | Nantes | |
Holland - Tweede Divisie
FT | Excelsior Maassluis | 2 - 1 | AFC | |
FT | ACV | 0 - 0 | Koninklijke HFC | |
FT | Lisse | 0 - 2 | Scheveningen | |
FT | HHC | 3 - 3 | Rijnsburgse Boys | |
FT | Spakenburg | 5 - 1 | Quick Boys | |
FT | Katwijk | 3 - 4 | Sparta Rotterdam II | |
FT | Noordwijk | 2 - 2 | ADO '20 | |
FT | Kozakken Boys | 0 - 4 | GVVV | |
FT | Almere City II | 1 - 3 | De Treffers | |
Hviterussland - Premier League
FT | Naftan | 0 - 2 | Gomel | |
FT | Slutsk | 1 - 0 | Slavia | |
32' | Arsenal | 0 - 0 | Dinamo Brest | ⚽ LIVE |
Hviterussland - 1. Division
FT | Slonim | 1 - 4 | ML Vitebsk | |
FT | Energetik-BGU | 0 - 2 | BATE II | |
FT | Belshina | 2 - 1 | Torpedo BelAZ II | |
FT | Bumprom | 1 - 2 | Volna | |
FT | ABFF U17 | 1 - 2 | Niva Dolbizno | |
Island - Úrvalsdeild
Italia - Serie A
16:00 | Monza | - | Lazio | |
18:45 | Sassuolo | - | Internazionale | |
Kasakhstan - Premier League
FT | Kyzyl-Zhar | 0 - 1 | Turan Turkistan | |
FT | Zhenys | 1 - 2 | Yelimay Semey | |
FT | Kairat | 1 - 0 | Atyrau | |
FT | Tobol | 1 - 0 | Zhetysu | |
FT | Aktobe | 1 - 1 | Astana | |
Cancelled | Aksu | - | Ordabasy | |
Kroatia - 1. HNL
HT | Slaven Koprivnica | 1 - 1 | HNK Gorica | ⚽ LIVE |
17:30 | Osijek | - | Lokomotiva Zagreb | |
Kroatia - 2. HNL
FT | Šibenik | 2 - 0 | Jarun | |
47' | Cibalia | 1 - 2 | Solin | ⚽ LIVE |
HT | Dubrava Zagreb | 0 - 0 | Orijent 1919 | ⚽ LIVE |
Latvia - 1. Liga
FT | Riga FC II | 2 - 2 | JDFS Alberts | |
FT | Valmiera II | 3 - 2 | AFA Olaine | |
HT | Rīgas FS II | 1 - 0 | Ogre United | ⚽ LIVE |
2' | Skanste | 0 - 0 | Rēzekne FA | ⚽ LIVE |
Litauen - 1 Lyga
FT | Ekranas | 2 - 1 | Be1 NFA | |
FT | BFA | 0 - 2 | Riteriai | |
FT | Kauno Žalgiris II | 2 - 1 | Banga II | |
Moldova - Divizia Nationala
FT | Petrocub | 7 - 0 | Dacia-Buiucani | |
FT | Saksan | 0 - 1 | Victoria | |
13:00 | Speranis Nisporeni | - | | |
13:00 | Olimp Comrat | - | Făleşti | |
HT | Sheriff | 1 - 0 | Milsami | ⚽ LIVE |
17:00 | CSF Bălți | - | Zimbru | |
Montenegro - First League
HT | Jedinstvo | 2 - 3 | Mornar | ⚽ LIVE |
46' | Arsenal Tivat | 0 - 1 | Buducnost | ⚽ LIVE |
HT | Jezero | 0 - 0 | Mladost DG | ⚽ LIVE |
HT | Rudar | 0 - 2 | Decic | ⚽ LIVE |
16:00 | Sutjeska | - | Petrovac | |
Norge - 1. Division
FT | Mjøndalen | 1 - 1 | Aalesund | |
FT | Egersund | 1 - 1 | Lyn | |
FT | Levanger | 0 - 0 | Sogndal | |
FT | Sandnes Ulf | 3 - 3 | Moss | |
FT | Start | 0 - 0 | Ranheim | |
FT | Valerenga | 1 - 0 | Bryne | |
FT | Raufoss | 1 - 0 | Åsane | |
FT | Stabæk | 5 - 0 | Kongsvinger | |
Norge - 2. Division
FT | Vard | 3 - 1 | Notodden | |
FT | Grorud | 2 - 2 | Eidsvold | |
FT | Kjelsås | 2 - 0 | Follo | |
FT | Lysekloster | 5 - 0 | Kvik Halden | |
FT | Ørn Horten | 3 - 2 | Hødd | |
FT | Skeid | 0 - 2 | Ullensaker / Kisa | |
18:30 | Stjørdals-Blink | - | Tromsdalen | |
North Macedonia - Second League
11:00 | Ohrid Lihnidos | - | Detonit Plachkovica | |
11:00 | Kamenica Sasa | - | Kozhuf Gevgelija | |
11:00 | Novaci | - | Karaorman Struga | |
11:00 | Belasica | - | Vardar Negotino | |
11:00 | Osogovo | - | Skopje | |
11:00 | Pobeda | - | Aresimi | |
11:00 | Bashkimi Kumanovo | - | Pelister | |
11:00 | Teteks | - | Besa Dobërdoll | |
North Macedonia - First League
HT | Akademija Pandev | 0 - 1 | Bregalnica Štip | ⚽ LIVE |
HT | Vardar Skopje | 0 - 0 | Makedonija GjP | ⚽ LIVE |
48' | Voska Sport | 1 - 0 | Sileks | ⚽ LIVE |
HT | Rabotnički | 1 - 0 | Tikvesh | ⚽ LIVE |
HT | Struga | 1 - 0 | KF Gostivari | ⚽ LIVE |
HT | Shkupi | 0 - 1 | Shkendija | ⚽ LIVE |
Polen - Ekstraklasa
FT | ŁKS Łódź | 1 - 2 | Slask Wroclaw | |
31' | Zagłębie Lubin | 0 - 0 | Rakow Czestochowa | ⚽ LIVE |
18:00 | Stal Mielec | - | Jagiellonia Białystok | |
Polen - I Liga
FT | Resovia Rzeszów | 1 - 1 | Miedź Legnica | |
30' | Lechia Gdańsk | 1 - 0 | Tychy | ⚽ LIVE |
18:00 | GKS Katowice | - | Stal Rzeszów | |
Portugal - Primeira Liga
73' | Boavista | 1 - 1 | Gil Vicente | ⚽ LIVE |
69' | Rio Ave | 2 - 0 | Vitoria Guimaraes | ⚽ LIVE |
17:00 | Sporting Lisbon | - | Portimonense | |
19:30 | Chaves | - | Porto | |
Romania - Liga II
FT | Unirea Slobozia | 1 - 0 | Corvinul Hunedoara | |
Romania - Liga I
FT | Botoșani | 0 - 0 | Voluntari | |
17:00 | Universitatea Cluj | - | Dinamo Bucureşti | |
Russland - FNL
FT | SKA Khabarovsk | 0 - 0 | KAMAZ | |
FT | Khimki | 5 - 4 | Sokol Saratov | |
FT | Chernomorets | 1 - 2 | Torpedo Moskva | |
FT | Alaniya Vladikavkaz | 1 - 1 | Shinnik | |
72' | Neftekhimik | 0 - 0 | Yenisey | ⚽ LIVE |
16:00 | Dynamo Makhachkala | - | Volgar Astrakhan | |
16:30 | Rodina Moskva | - | Arsenal Tula | |
Russland - Premier League
FT | Orenburg | 2 - 1 | Krylya Sovetov | |
16:30 | Krasnodar | - | Akhmat Grozny | |
Serbia - Prva Liga
16:00 | Kolubara | - | Radnički Novi Beograd | |
Skottland - Premiership
FT | Celtic | 3 - 0 | Hearts | |
FT | Dundee | 1 - 3 | St. Mirren | |
FT | Aberdeen | 1 - 0 | St. Johnstone | |
FT | Motherwell | 4 - 1 | Livingston | |
FT | Ross County | 2 - 1 | Hibernian | |
Skottland - League Two
FT | Bonnyrigg Rose | 4 - 0 | Forfar Athletic | |
FT | East Fife | 1 - 2 | Spartans | |
FT | Elgin City | 0 - 3 | Clyde | |
FT | Peterhead | 2 - 1 | Dumbarton | |
FT | Stranraer | 2 - 0 | Stenhousemuir | |
Skottland - League One
FT | Cove Rangers | 3 - 1 | Edinburgh City | |
FT | Falkirk | 2 - 2 | Alloa Athletic | |
FT | Hamilton Academical | 4 - 1 | Kelty Hearts | |
FT | Montrose | 3 - 2 | Queen of the South | |
FT | Stirling Albion | 1 - 1 | Annan Athletic | |
Slovakia - Super Liga
FT | Spartak Trnava | 1 - 0 | Ružomberok | |
16:00 | Slovan Bratislava | - | Zilina | |
2' | Trenčín | 0 - 0 | Zemplín Michalovce | ⚽ LIVE |
16:00 | Zlaté Moravce | - | Skalica | |
Slovenia - 2. SNL
46' | Bilje | 0 - 0 | Dravinja | ⚽ LIVE |
46' | Brinje Grosuplje | 1 - 1 | Krka | ⚽ LIVE |
HT | Tabor Sežana | 1 - 1 | Gorica | ⚽ LIVE |
16:00 | Rudar | - | Dekani | |
Slovenia - 1. SNL
FT | Aluminij | 1 - 1 | Bravo | |
30' | Koper | 1 - 0 | Domzale | ⚽ LIVE |
18:15 | Maribor | - | Celje | |
Spania - Segunda División
FT | Mirandes | 0 - 1 | Real Valladolid | |
90' | Huesca | 0 - 1 | Real Oviedo | ⚽ LIVE |
16:30 | Racing Santander | - | Elche | |
19:00 | FC Cartagena | - | Alcorcon | |
Spania - Tercera Division
FT | Atlético Melilla | 2 - 4 | Polideportivo Almería | |
73' | Mallorca II | 1 - 0 | Alaior | ⚽ LIVE |
76' | Mercadal | 0 - 0 | Felanitx | ⚽ LIVE |
14:30 | Alesves | - | Lerinés | |
73' | Montecasillas | 1 - 2 | Unión Molinense | ⚽ LIVE |
46' | Barcia | 1 - 0 | Sporting Gijón II | ⚽ LIVE |
15:00 | Padura | - | Vitoria | |
47' | Racing Murcia | 0 - 1 | Muleño | ⚽ LIVE |
29' | Burgos Promesas | 0 - 0 | Atlético Tordesillas | ⚽ LIVE |
29' | Deportiva Minera | 0 - 0 | Balsicas Atlético | ⚽ LIVE |
16:00 | Silla | - | Roda | |
16:00 | Marchamalo | - | Tarancón | |
17:00 | Alcantarilla | - | UCAM Murcia II | |
Spania - La Liga
FT | Real Sociedad | 2 - 0 | Las Palmas | |
87' | Real Madrid | 2 - 0 | Cadiz | ⚽ LIVE |
16:30 | Girona | - | Barcelona | |
19:00 | Mallorca | - | Atletico Madrid | |
Spania - Segunda B
FT | Real Murcia | 2 - 3 | Castellón | |
FT | Sanluqueño | 1 - 0 | Alcoyano | |
HT | Real Sociedad B | 0 - 0 | Celta de Vigo II | ⚽ LIVE |
16:00 | Barcelona II | - | Tarazona | |
2' | Sestao River | 0 - 0 | Deportivo La Coruña | ⚽ LIVE |
3' | Teruel | 0 - 0 | Unionistas de Salamanca | ⚽ LIVE |
17:00 | Real Unión | - | Cultural Leonesa | |
18:00 | SD Logroñés | - | Fuenlabrada | |
Sveits - Super League
16:00 | Servette | - | Winterthur | |
1' | Grasshoppers | 0 - 0 | Stade-Lausanne-Ouchy | ⚽ LIVE |
18:30 | Lugano | - | St.Gallen | |
Sverige - Division 1
FT | Piteå | 1 - 5 | Nordic United | |
FT | IF Karlstad | 0 - 1 | Friska Viljor | |
FT | Umeå | 2 - 1 | FBK Karlstad | |
FT | Rosengård | 0 - 1 | Tvååker | |
FT | Jönköpings Södra | 0 - 1 | Torslanda | |
FT | Karlberg | 2 - 2 | Sollentuna | |
FT | Falkenberg | 3 - 0 | Eskilsminne | |
FT | Trollhättan | 2 - 0 | Olympic | |
FT | Norrby | 0 - 0 | Torns | |
FT | Onsala | 2 - 3 | Oskarshamns AIK | |
FT | Ängelholm | 2 - 0 | Ljungskile | |
2' | Vasalund | 0 - 0 | Örebro Syrianska | ⚽ LIVE |
Sverige - Superettan
FT | Sandviken | 0 - 1 | Brage | |
FT | Oddevold | 1 - 0 | GIF Sundsvall | |
FT | Utsikten | 4 - 1 | Skövde AIK | |
FT | Öster | 0 - 0 | Gefle | |
FT | Degerfors | 1 - 3 | Landskrona | |
Sverige - Allsvenskan
FT | Kalmar | 5 - 2 | Halmstad | |
FT | Mjällby | 1 - 1 | Brommapojkarna | |
32' | Sirius | 0 - 3 | Häcken | ⚽ LIVE |
Tsjekkia - Czech Liga
FT | České Budějovice | 2 - 1 | Bohemians 1905 | |
FT | Jablonec | 3 - 2 | Karviná | |
FT | Pardubice | 2 - 0 | Zlín | |
2' | Slavia Prague | 0 - 0 | Baník Ostrava | ⚽ LIVE |
Tsjekkia - 3. liga
FT | Slovan Rosice | 3 - 1 | Karviná II | |
FT | Tatran Bohunice | 0 - 1 | Třinec | |
FT | Motorlet Praha | 1 - 0 | Sokol Hostouň | |
FT | Blansko | 2 - 2 | Uherský Brod | |
FT | Teplice II | 1 - 0 | Sokol Živanice | |
FT | Přepeře | 0 - 0 | Ústí nad Labem | |
FT | Přeštice | 2 - 4 | Povltava FA | |
HT | Start Brno | 1 - 0 | Frýdlant | ⚽ LIVE |
HT | Slovan Velvary | 0 - 1 | Pardubice II | ⚽ LIVE |
HT | Arsenal Česká Lípa | 1 - 0 | Baník Souš | ⚽ LIVE |
16:00 | Hlučín | - | Frýdek-Místek | |
2' | Slavia Karlovy Vary | 0 - 0 | Králův Dvůr | ⚽ LIVE |
17:00 | Hranice | - | Baník Ostrava II | |
Tsjekkia - FNL
FT | Dukla Praha | 5 - 1 | Vlašim | |
HT | Hanácká | 0 - 1 | Sparta Praha II | ⚽ LIVE |
HT | Líšeň | 0 - 0 | Prostějov | ⚽ LIVE |
Tyrkia - 2. Lig
FT | Altınordu | 3 - 3 | Ankaraspor | |
FT | Kırşehir FK | 4 - 5 | 1461 Trabzon FK | |
FT | Kırklarelispor | 1 - 3 | Zonguldak Kömürspor | |
FT | Ankara Demirspor | 5 - 2 | Yeni Mersin İY | |
12:00 | Bursaspor | - | Vanspor FK | |
FT | Serik Belediyespor | 0 - 6 | Esenler Erokspor | |
FT | Beyoğlu Yeni Çarşı | 3 - 1 | Karacabey Belediyespor | |
FT | Adıyaman | 4 - 1 | Afyonspor | |
FT | Bucaspor 1928 | 3 - 1 | Diyarbekirspor | |
FT | Isparta 32 Spor | 0 - 6 | Iğdır FK | |
FT | Etimesgut Belediyespor | 1 - 1 | İnegölspor | |
FT | 24 Erzincanspor | 2 - 1 | Fethiyespor | |
FT | Karaman FK | 1 - 4 | Somaspor | |
FT | Belediye Derincespor | 2 - 1 | Denizlispor | |
FT | Arnavutköy Belediyespor | 2 - 2 | Kastamonuspor | |
FT | İskenderunspor | 1 - 1 | Düzcespor | |
FT | Amed | 0 - 0 | Menemen | |
FT | Uşak Spor | 0 - 5 | Sarıyer | |
Tyrkia - 1. Lig
2' | Eyüpspor | 0 - 0 | Göztepe | ⚽ LIVE |
Tyrkia - Süper Lig
FT | İstanbulspor | 0 - 1 | Adana Demirspor | |
2' | Kayserispor | 0 - 0 | Fatih Karagümrük | ⚽ LIVE |
16:00 | Samsunspor | - | Trabzonspor | |
Tyskland - 2. Bundesliga
FT | Greuther Fürth | 3 - 3 | Eintracht Braunschweig | |
FT | Hansa Rostock | 1 - 2 | Karlsruhe | |
18:30 | Kaiserslautern | - | Magdeburg | |
Tyskland - Bundesliga
FT | Borussia Dortmund | 5 - 1 | Augsburg | |
FT | Wolfsburg | 3 - 0 | Darmstadt | |
FT | Werder Bremen | 2 - 2 | Borussia M'gladbach | |
FT | Stuttgart | 3 - 1 | Bayern Munich | |
16:30 | Koln | - | Freiburg | |
Tyskland - Regionalliga
FT | Hannover 96 II | 4 - 0 | Jeddeloh | |
FT | Phönix Lübeck | 0 - 2 | Drochtersen / Assel | |
FT | Carl Zeiss Jena | 2 - 2 | Altglienicke | |
FT | Weiche Flensburg | 1 - 0 | Spelle-Venhaus | |
FT | Koblenz | 2 - 5 | Balingen | |
FT | Schott Mainz | 3 - 1 | Barockstadt Fulda-Lehn. | |
FT | Bahlinger SC | 3 - 3 | Hoffenheim II | |
FT | SGV Freiberg | 1 - 1 | TSV Steinbach | |
FT | Kickers Offenbach | 1 - 2 | Hessen Kassel | |
FT | Havelse | 1 - 2 | Eintracht Norderstedt | |
FT | Eimsbütteler TV | 1 - 2 | VfB Oldenburg | |
FT | Wiedenbrück | 0 - 4 | Alemannia Aachen | |
FT | Düren Merzenich | 1 - 1 | 1. FC Bocholt | |
FT | Wuppertaler SV | 2 - 1 | Rot Weiss Ahlen | |
FT | Borussia M'gladbach II | 2 - 1 | Fortuna Köln | |
FT | Schalke 04 II | 2 - 2 | Fortuna Düsseldorf II | |
FT | Köln II | 1 - 2 | Rot-Weiß Oberhausen | |
FT | Wegberg-Beeck | 0 - 0 | Lippstadt 08 | |
FT | Nürnberg II | 3 - 0 | Schweinfurt | |
FT | Ansbach | 4 - 1 | Aubstadt | |
FT | Greuther Fürth II | 1 - 1 | Augsburg II | |
FT | Wacker Burghausen | 1 - 2 | Vilzing | |
FT | Eintracht Bamberg | 2 - 3 | Memmingen | |
FT | Kilia Kiel | 0 - 2 | Teutonia Ottensen | |
82' | BFC Dynamo | 0 - 1 | Energie Cottbus | ⚽ LIVE |
Tyskland - 3. Liga
FT | Freiburg II | 3 - 1 | Jahn Regensburg | |
FT | Ulm | 2 - 0 | Viktoria Köln | |
FT | Dynamo Dresden | 0 - 1 | Verl | |
FT | Erzgebirge Aue | 1 - 0 | Arminia Bielefeld | |
FT | 1860 München | 1 - 2 | Borussia Dortmund II | |
73' | Sandhausen | 2 - 0 | Rot-Weiss Essen | ⚽ LIVE |
Tyskland - Oberliga
FT | Kirchanschöring | 1 - 2 | Deisenhofen | |
FT | Anker Wismar | 1 - 1 | Tennis Borussia | |
FT | Gonsenheim | 4 - 0 | Karbach | |
FT | Ravensburg | 1 - 1 | Oberachern | |
FT | Union Neumünster | 5 - 1 | Oldenburger SV | |
FT | TSB Flensburg | 4 - 3 | Hohenwestedt | |
FT | Backnang | 1 - 1 | Reutlingen | |
FT | Sonnenhof Großaspach | 0 - 0 | Bietigheim-Bissingen | |
12:00 | Normannia Gmünd | - | VfR Mannheim | |
FT | FC Holzhausen | 2 - 3 | CfR Pforzheim | |
FT | VfR Neumünster | 2 - 3 | Heider SV | |
FT | Nordmark Satrup | 5 - 0 | Inter Türkspor Kiel | |
FT | Schöningen | 2 - 0 | Eintracht Celle | |
FT | Schwarz-Weiß Rehden | 1 - 1 | Ramlingen / Ehlershausen | |
FT | Motor Marienberg | 2 - 1 | Bischofswerdaer FV | |
FT | SC Freital | 2 - 2 | Magdeburg II | |
FT | Dynamo Schwerin | 1 - 1 | Staaken | |
FT | Optik Rathenow | 2 - 2 | Eintracht Mahlsdorf | |
FT | 1905 Marburg | 0 - 2 | Eddersheim | |
FT | Eintracht Stadtallendorf | 2 - 3 | Bayern Alzenau | |
FT | FC Gießen | 4 - 1 | Dietkirchen | |
FT | Ludwigsfelde | 0 - 0 | Plauen | |
FT | Krieschow | 1 - 1 | Einheit Wernigerode | |
FT | Pirmasens | 1 - 4 | Wormatia Worms | |
FT | Vahr-Blockdiek | 3 - 3 | ESC Geestemünde | |
FT | Rain / Lech | 1 - 3 | Schwaben Augsburg | |
FT | Heimstetten | 3 - 1 | Landsberg | |
FT | Woltmershausen | 1 - 2 | Brinkumer SV | |
FT | TuRa Bremen | 2 - 5 | Blumenthaler SV | |
FT | Ismaning | 3 - 0 | Türkspor Augsburg | |
FT | Sonthofen | 3 - 0 | Kirchheimer SC | |
FT | Preußen Reinfeld | 1 - 5 | Todesfelde | |
12:30 | Baunatal | - | FC 1906 Erlensee | |
12:30 | Offenburger FV | - | Hollenbach | |
FT | Bayern Hof | 1 - 1 | Hankofen-Hailing | |
FT | Eilvese | 2 - 3 | Bersenbrück | |
FT | Donaustauf | 2 - 4 | Kornburg | |
FT | Coburg | 0 - 0 | Gebenbach | |
13:00 | Hünfelder SV | - | Fernwald | |
FT | Gundelfingen | 2 - 1 | Kottern | |
13:00 | Hanau 93 | - | Rot-Weiß Walldorf | |
FT | SV Steinbach | 2 - 0 | Waldgirmes | |
FT | Arminia Ludwigshafen | 0 - 0 | Cosmos Koblenz | |
FT | Atlas Delmenhorst | 2 - 0 | Rotenburger SV | |
FT | Dornbreite Lübeck | 3 - 1 | Weiche Flensburg II | |
FT | ASV Neumarkt | 2 - 2 | Ingolstadt II | |
FT | Baumholder | 1 - 1 | FV Engers 07 | |
FT | Pfeddersheim | 1 - 0 | Alemannia Waldalgesheim | |
FT | Essingen | 0 - 0 | Mutschelbach | |
FT | Villingen | 1 - 1 | Göppinger SV | |
FT | Diefflen | 2 - 2 | Quierschied | |
FT | Auersmacher | 0 - 3 | Kaiserslautern II | |
FT | Türk Gücü Friedberg | 2 - 4 | 1960 Hanau | |
FT | Cham | 2 - 0 | ATSV Erlangen | |
FT | Fortuna Regensburg | 1 - 0 | Würzburger FV | |
FT | Abtswind | 3 - 3 | Eichstätt | |
16:00 | Bitburg | - | Rot-Weiß Koblenz | |
16:00 | Pipinsried | - | Dachau | |
16:00 | Kickers Emden | - | Borussia Hildesheim | |
16:00 | Uerdingen | - | Mülheimer | |
1' | Schwarz-Weiß Essen | 0 - 0 | SF Hamborn | ⚽ LIVE |
17:00 | Türkspor Dortmund | - | ASC Dortmund | |
Ukraina - Persha Liga
FT | Chernihiv | 1 - 5 | Bukovyna | |
FT | Dinaz Vyshhorod | 2 - 0 | Nyva Ternopil | |
FT | Epitsentr Dunayivtsi | 3 - 2 | SK Poltava | |
FT | Hirnyk-Sport | 0 - 2 | Khust City | |
FT | Nyva Buzova | 0 - 3 | Inhulets' | |
FT | Prykarpattia | 1 - 0 | FSC Mariupol' | |
Ukraina - Premier League
FT | Oleksandria | 2 - 2 | Rukh Vynnyky | |
FT | Obolon' Kyiv | 1 - 0 | LNZ Cherkasy | |
HT | Metalist 1925 Kharkiv | 2 - 1 | Vorskla | ⚽ LIVE |
Ungarn - NB I
FT | Mezőkövesd | 1 - 2 | Zalaegerszeg | |
FT | Puskás | 4 - 2 | Kisvárda | |
17:15 | Újpest | - | Diósgyőr | |
Østerrike - Regionalliga
FT | SVG Reichenau | 0 - 1 | Wals-Grünau | |
FT | Austria Salzburg | 1 - 2 | Hohenems | |
FT | Fach-Donaufeld | 4 - 2 | Austria Wien II | |
FT | Mauerwerk | 2 - 1 | Leobendorf | |
HT | Dornbirner SV | 0 - 2 | Bischofshofen | ⚽ LIVE |
HT | Imst | 1 - 1 | Röthis | ⚽ LIVE |
HT | TSV St. Johann | 2 - 1 | Rot-Weiß Rankweil | ⚽ LIVE |
17:00 | St. Anna | - | Gleisdorf 09 | |
Østerrike - Bundesliga
HT | Blau-Weiß Linz | 2 - 1 | WSG Tirol | ⚽ LIVE |
HT | Rheindorf Altach | 0 - 1 | Wolfsberger AC | ⚽ LIVE |
Live-resultater og resultater for dagens kamper spilt i Europa. Komplett liste over kamper og resultater fra hele verden er tilgjengelig i fotballresultat seksjonen på SoccerStats247. I dag, 04-05-2024, kan du følge kamper fra flere fotballturneringer, se de siste fotballresultatene, samt liveresultater. Vi streber etter å levere denne tjenesten i sanntid, men liveresultater kan ha en viss forsinkelse avhengig av liga og plassering for hver bruker som får tilgang til vår liveresultat-seksjon. Gårsdagens kampresultater er også tilgjengelige med detaljer om målscorere og spillerbytter.