Norge - Eliteserien
Albania - Superliga
14:00 | Teuta Durrës | - | Dinamo City | |
14:00 | Egnatia Rrogozhinë | - | Tirana | |
14:00 | Vllaznia Shkodër | - | Skënderbeu Korçë | |
14:00 | Laçi | - | Kukësi | |
14:00 | Partizani Tirana | - | Erzeni Shijak | |
Aserbajdsjan - Premyer Liqa
13:00 | Araz Naxçıvan | - | Turan | |
15:30 | Zira | - | Qarabag | |
Belgia - First Division A
16:15 | AS Eupen | - | RWDM | |
16:15 | Sporting Charleroi | - | Kortrijk | |
18:45 | Anderlecht | - | Genk | |
Bosnia-Hercegovina - Premijer Liga
Bulgaria - Second League
15:00 | Maritsa Plovdiv | - | Chernomorets Balchik | |
15:00 | Spartak Varna | - | Lovech | |
15:00 | Bdin | - | Spartak Pleven | |
15:00 | Chernomorets Burgas | - | CSKA 1948 Sofia II | |
Bulgaria - First League
14:00 | Arda | - | Botev Plovdiv | |
16:30 | Ludogorets | - | CSKA Sofia | |
Danmark - 2nd Division
11:45 | FA 2000 | - | Thisted | |
12:00 | Skive | - | HIK | |
12:00 | Fremad Amager | - | Brabrand | |
12:00 | Aarhus Fremad | - | AB | |
12:00 | Middelfart | - | Nykøbing | |
Danmark - 1st Division
England - FA Trophy
15:15 | Gateshead | - | Solihull Moors | |
England - League Two
18:45 | Milton Keynes Dons | - | Crawley Town | |
England - Premier League
11:30 | Fulham | - | Manchester City | |
14:00 | AFC Bournemouth | - | Brentford | |
14:00 | Everton | - | Sheffield United | |
14:00 | Newcastle United | - | Brighton & Hove Albion | |
14:00 | Tottenham Hotspur | - | Burnley | |
14:00 | West Ham United | - | Luton Town | |
14:00 | Wolverhampton Wanderers | - | Crystal Palace | |
16:30 | Nottingham Forest | - | Chelsea | |
Estland - Esiliiga A
69' | Paide II | 2 - 0 | JK Tabasalu | ⚽ LIVE |
16:00 | Tartu Welco | - | Laagri | |
16:00 | FC Tallinn | - | Tallinna Kalev II | |
Estland - Meistriliiga
11:30 | Flora | - | Vaprus | |
14:00 | Kuressaare | - | Tammeka | |
Finland - Veikkausliiga
12:00 | Haka | - | SJK | |
14:00 | Oulu | - | Gnistan | |
16:00 | Inter Turku | - | HJK | |
Finland - Suomen Cup
16:15 | PPS / Old Stars | - | TuPS | |
Georgia - Erovnuli Liga
17:00 | Dinamo Batumi | - | Telavi | |
Hellas - Super League
17:00 | Atromitos | - | Asteras Tripolis | |
17:00 | OFI | - | Panaitolikos | |
17:00 | Panserraikos | - | Kifisia | |
17:00 | PAS Giannina | - | Volos NFC | |
Holland - Tweede Divisie
12:30 | GVVV | - | Spakenburg | |
12:30 | Scheveningen | - | Almere City II | |
12:30 | Koninklijke HFC | - | HHC | |
13:00 | AFC | - | ACV | |
13:00 | Rijnsburgse Boys | - | Lisse | |
13:00 | ADO '20 | - | Kozakken Boys | |
13:30 | Sparta Rotterdam II | - | Quick Boys | |
13:30 | Katwijk | - | Excelsior Maassluis | |
16:00 | De Treffers | - | Noordwijk | |
Hviterussland - Premier League
14:00 | Arsenal | - | Slutsk | |
16:00 | Shakhtyor Soligorsk | - | BATE | |
18:00 | Dinamo Brest | - | Gomel | |
Hviterussland - 1. Division
HT | Niva Dolbizno | 1 - 2 | Bumprom | ⚽ LIVE |
12:00 | Volna | - | Belshina | |
15:00 | Ostrovets | - | Lida | |
Island - Úrvalsdeild
14:00 | ÍA | - | Vestri | |
17:00 | Valur | - | KA | |
Italia - Serie A
16:00 | Napoli | - | Bologna | |
18:45 | Milan | - | Cagliari | |
Kasakhstan - Premier League
12:00 | Turan Turkistan | - | Zhetysu | |
Cancelled | Atyrau | - | Aksu | |
Kroatia - 1. HNL
15:00 | Varaždin | - | Rijeka | |
17:30 | Dinamo Zagreb | - | Osijek | |
Kroatia - 2. HNL
12:50 | Vukovar | - | Dubrava Zagreb | |
15:30 | Dugopolje | - | Cibalia | |
Kypros - 1. Division
16:00 | Pafos | - | Omonia Nicosia | |
16:00 | APOEL | - | AEK Larnaca | |
16:00 | Anorthosis | - | Aris Limassol | |
Latvia - 1. Liga
12:00 | Mārupe | - | JFK Ventspils | |
12:00 | Smiltene | - | Valmiera II | |
14:00 | Ogre United | - | Tukums II | |
14:00 | Riga FC II | - | Leevon / PPK | |
Latvia - Virsliga
13:00 | Metta | - | FS Jelgava | |
15:00 | Grobiņas/LFS | - | Auda | |
Litauen - A Lyga
12:00 | Dainava | - | TransINVEST Vilnius | |
14:00 | Suduva | - | Džiugas Telšiai | |
16:00 | Banga | - | Panevezys | |
Litauen - 1 Lyga
HT | Be1 NFA | 1 - 1 | Garliava | ⚽ LIVE |
11:00 | Nevėžis | - | Minija | |
12:00 | Riteriai | - | Ekranas | |
12:00 | Atmosfera | - | Kauno Žalgiris II | |
Moldova - Divizia Nationala
13:00 | CSF Bălți | - | Dacia-Buiucani | |
13:00 | Univer Comrat | - | Speranța Drochia | |
13:00 | Saksan | - | Olimp Comrat | |
13:00 | Spartanii Selemet | - | Iskra | |
13:00 | Victoria | - | Speranis Nisporeni | |
15:00 | Milsami | - | Petrocub | |
17:00 | Zimbru | - | Sheriff | |
Norge - 1. Division
14:00 | Lyn | - | Levanger | |
14:00 | Aalesund | - | Valerenga | |
14:00 | Bryne | - | Mjøndalen | |
14:00 | Kongsvinger | - | Raufoss | |
14:00 | Moss | - | Stabæk | |
14:00 | Åsane | - | Start | |
14:00 | Ranheim | - | Egersund | |
14:00 | Sogndal | - | Sandnes Ulf | |
Norge - 2. Division
11:00 | Sotra | - | Lysekloster | |
11:30 | Tromsdalen | - | Gjøvik-Lyn | |
12:00 | Ullensaker / Kisa | - | Follo | |
13:00 | Eidsvold | - | Strindheim | |
14:00 | Arendal | - | Kvik Halden | |
14:00 | Eik Tønsberg | - | Jerv | |
14:00 | Notodden | - | Fløy-Flekkerøy | |
North Macedonia - Second League
15:00 | Teteks | - | Ohrid Lihnidos | |
15:00 | Besa Dobërdoll | - | Bashkimi Kumanovo | |
15:00 | Pelister | - | Pobeda | |
15:00 | Aresimi | - | Osogovo | |
15:00 | Skopje | - | Belasica | |
15:00 | Vardar Negotino | - | Novaci | |
15:00 | Karaorman Struga | - | Kamenica Sasa | |
15:00 | Kozhuf Gevgelija | - | Detonit Plachkovica | |
Polen - Ekstraklasa
13:00 | Górnik Zabrze | - | Stal Mielec | |
15:30 | Jagiellonia Białystok | - | Korona Kielce | |
18:00 | Rakow Czestochowa | - | Pogon Szczecin | |
Polen - I Liga
13:00 | Chrobry Głogów | - | Resovia Rzeszów | |
15:30 | Wisła Kraków | - | Lechia Gdańsk | |
18:00 | Stal Rzeszów | - | Nieciecza | |
Portugal - Primeira Liga
14:30 | Portimonense | - | Rio Ave | |
14:30 | Vizela | - | Estrela | |
17:00 | Estoril | - | Sporting Lisbon | |
19:30 | Vitoria Guimaraes | - | Sporting Braga | |
Romania - Liga III
15:00 | FC Bacău | - | Ştiinţa Miroslava | |
15:00 | Bucovina Rădăuţi | - | CSM Bacău | |
15:00 | CSSM Vaslui | - | Aerostar Bacău | |
15:00 | Sighetu Marmaţiei | - | Crişul Sântandrei | |
15:00 | Viitorul Şuţeşti | - | Dacia Unirea Brăila | |
15:00 | Râmnicu Sărat | - | Hamangia Baia | |
15:00 | Viitorul Ianca | - | Voința Limpeziș | |
15:00 | Unirea Braniştea | - | Sporting Lieşti | |
15:00 | Metalul Buzău | - | Focşani | |
15:00 | Voluntari II | - | Gloria Băneasa | |
15:00 | Recolta Gheorghe Doja | - | Axiopolis | |
15:00 | Progresul Fundulea | - | Înainte Modelu | |
15:00 | LPS HD Clinceni | - | Agricola Borcea | |
15:00 | Afumaţi | - | Dunărea Călăraşi | |
15:00 | Păuleşti | - | Flacăra Moreni | |
15:00 | Pucioasa | - | Plopeni | |
15:00 | Tricolorul Breaza | - | ARO Muscelul Câmpulung | |
15:00 | Dunărea 2020 Giurgiu | - | Blejoi | |
15:00 | CS Dinamo București | - | Popești-Leordeni | |
15:00 | Municipal Braşov | - | Târgu Secuiesc | |
15:00 | Ciucaş Tărlungeni | - | Viitorul Curiţa | |
15:00 | Cozia Călimăneşti | - | Sporting Roşiori | |
15:00 | Flacăra Horezu | - | Unirea Bascov | |
15:00 | Petrolul Potcoava | - | Oltul Curtişoara | |
15:00 | Viitorul Dăești | - | Vediţa Coloneşti | |
15:00 | Progresul Pecica | - | Avântul Periam | |
15:00 | Socodor | - | Gloria Lunca Teuz Cermei | |
15:00 | Bihor Oradea | - | SSU Poli Timişoara | |
15:00 | Unirea Alba Iulia | - | Metalurgistul Cugir | |
15:00 | Industria Galda de Jos | - | Avântul Reghin | |
15:00 | Universitatea Alba Iulia | - | Unirea Ungheni | |
15:00 | Gloria Bistriţa | - | ACS Mediaş 2022 | |
15:00 | Turceni | - | Gilortul | |
Romania - Liga II
FT | Metaloglobus | 1 - 1 | Argeș | |
FT | Dumbrăviţa | 1 - 1 | Ceahlăul Piatra Neamţ | |
FT | Unirea Dej | 1 - 0 | Alexandria | |
FT | Chindia Târgovişte | 3 - 0 | Slatina | |
FT | Progresul Spartac | 3 - 1 | Tunari | |
FT | CSA Steaua Bucureşti | 2 - 0 | Concordia Chiajna | |
FT | Mioveni | 3 - 1 | Corvinul Hunedoara | |
FT | Csikszereda | 0 - 1 | AS FC Buzău | |
FT | Unirea Slobozia | 0 - 0 | 1599 Şelimbăr | |
Romania - Liga I
Russland - Premier League
11:00 | Rubin Kazan | - | Rostov | |
13:30 | Spartak Moscow | - | Krasnodar | |
16:00 | Zenit | - | CSKA Moscow | |
18:30 | Baltika | - | Dinamo Moscow | |
Russland - FNL
14:00 | Arsenal Tula | - | Neftekhimik | |
Skottland - Premiership
11:30 | Celtic | - | Rangers | |
14:00 | Hearts | - | Dundee | |
14:00 | St. Mirren | - | Kilmarnock | |
14:00 | Livingston | - | St. Johnstone | |
14:00 | Ross County | - | Motherwell | |
Skottland - Championship
14:00 | Hamilton Academical | - | Alloa Athletic | |
14:00 | Inverness CT | - | Montrose | |
Skottland - League Two
14:00 | East Kilbride | - | Stranraer | |
Skottland - League One
14:00 | Stirling Albion | - | Dumbarton | |
14:00 | Peterhead | - | Spartans | |
Slovakia - Super Liga
13:30 | Podbrezová | - | Slovan Bratislava | |
15:30 | Ružomberok | - | Zilina | |
16:00 | Trenčín | - | Dukla Banská Bystrica | |
16:00 | Zemplín Michalovce | - | Zlaté Moravce | |
16:00 | Skalica | - | FC Košice | |
Slovenia - 2. SNL
15:30 | Fužinar | - | Tabor Sežana | |
15:30 | Bistrica | - | Brinje Grosuplje | |
15:30 | Dekani | - | Nafta | |
Slovenia - 1. SNL
13:00 | Rogaška | - | Aluminij | |
15:30 | Domzale | - | Radomlje | |
18:15 | Maribor | - | Olimpija | |
Spania - Tercera Division
FT | Real Murcia II | 2 - 4 | Deportiva Minera | |
HT | Ibiza Islas Pitiusas | 0 - 0 | Mercadal | ⚽ LIVE |
HT | Villarreal III | 1 - 0 | Torrellano | ⚽ LIVE |
13:40 | Ponferradina II | - | Almazán | |
14:00 | Rapitenca | - | L'Escala | |
14:00 | Patacona | - | Burriana | |
14:00 | Colegios Diocesanos | - | Cultural Leonesa II | |
14:15 | Tuilla | - | Barcia | |
14:30 | Lerinés | - | Beti Onak | |
15:00 | Arzúa | - | Silva | |
15:00 | Leioa | - | San Ignacio | |
15:00 | Sámano | - | Escobedo | |
15:00 | La Virgen del Camino | - | Villaralbo | |
15:30 | Atlético Arteixo | - | Bergantiños | |
15:30 | Alcúdia | - | Collerense | |
15:30 | Llosetense | - | Arenal | |
15:30 | Mollerussa | - | Peralada | |
15:45 | La Cuadra | - | Santa Úrsula | |
16:00 | Laredo | - | Revilla | |
16:00 | Vitoria | - | Pasaia KE | |
16:00 | Lagun Onak | - | Padura | |
16:00 | Durango | - | Touring | |
16:00 | Deusto | - | Beasain | |
16:00 | Deportivo Alavés III | - | Portugalete | |
16:00 | Basconia | - | Anaitasuna | |
16:00 | Urduliz | - | Aurrerá Ondarroa | |
16:00 | Atlético Albericia | - | Torina | |
16:00 | Castelldefels | - | Grama | |
16:00 | Prat | - | Vilafranca | |
16:00 | Olot | - | Montañesa | |
16:00 | Reddis | - | Girona II | |
16:00 | Badalona II | - | San Cristóbal | |
16:00 | Vilassar Mar | - | Tona | |
16:00 | Utrillas | - | Cariñena | |
16:00 | Cartes | - | Tropezón | |
16:00 | Guarnizo | - | Solares | |
16:00 | Velarde | - | Vimenor | |
16:00 | Castro | - | Villa | |
16:00 | Lagunak | - | Huarte | |
16:00 | Peña Sport | - | Avance Ezcabarte | |
16:00 | Cortes | - | Pamplona | |
16:00 | Beti Kozkor | - | Alesves | |
16:00 | Bidezarra | - | Subiza | |
16:00 | Ardoi | - | Txantrea | |
16:00 | Cantolagua | - | Oberena | |
16:00 | Cirbonero | - | Burladés | |
16:00 | Arucas | - | Marino | |
16:00 | Naval | - | Atlético Mineros | |
16:00 | Bezana | - | Colindres | |
16:30 | Añorga | - | Derio | |
16:30 | Balsicas Atlético | - | Racing Murcia | |
16:45 | Atlético Monzón | - | Binéfar | |
17:15 | Castellonense | - | Atzeneta | |
Spania - Segunda B
14:00 | Tarazona | - | Sabadell | |
15:00 | Lugo | - | Cornellà | |
16:00 | Gimnàstic Tarragona | - | SD Logroñés | |
17:00 | Celta de Vigo II | - | Rayo Majadahonda | |
17:00 | Mérida | - | Intercity | |
17:00 | Recreativo Huelva | - | Algeciras | |
18:00 | Fuenlabrada | - | Arenteiro | |
18:00 | Córdoba | - | Sanluqueño | |
Spania - Segunda División
12:00 | Racing Santander | - | Mirandes | |
14:15 | Racing Ferrol | - | Alcorcon | |
14:15 | Sporting Gijon | - | FC Andorra | |
16:30 | Real Valladolid | - | Espanyol | |
19:00 | Levante | - | Eibar | |
Spania - La Liga
12:00 | Mallorca | - | Las Palmas | |
14:15 | Villarreal | - | Sevilla | |
16:30 | Granada | - | Real Madrid | |
19:00 | Athletic Club | - | Osasuna | |
Sveits - Challenge League
16:00 | Xamax | - | Vaduz | |
16:00 | Thun | - | Schaffhausen | |
Sveits - Super League
18:30 | Young Boys | - | Lugano | |
18:30 | Stade-Lausanne-Ouchy | - | Yverdon Sport | |
Sverige - Division 1
14:00 | Stockholm Inter | - | FBK Karlstad | |
14:00 | Rosengård | - | Ljungskile | |
15:00 | Nordic United | - | Täby | |
Sverige - Superettan
11:00 | Trelleborg | - | Utsikten | |
13:00 | GIF Sundsvall | - | Landskrona | |
13:00 | Varberg | - | Örgryte | |
Sverige - Allsvenskan
13:00 | AIK | - | Sirius | |
13:00 | Halmstad | - | Mjällby | |
15:30 | GAIS | - | Västerås SK | |
Tsjekkia - 3. liga
FT | Třinec | 5 - 2 | Hranice | |
FT | Loko Vltavín | 4 - 0 | Slavia Karlovy Vary | |
FT | Jablonec II | 0 - 0 | Arsenal Česká Lípa | |
FT | České Budějovice II | 1 - 3 | Přeštice | |
FT | Sparta Kolín | 5 - 0 | Slovan Liberec II | |
12:00 | Ústí nad Labem | - | Zápy | |
13:00 | Baník Souš | - | Teplice II | |
14:30 | Uherský Brod | - | Znojmo | |
14:30 | Frýdek-Místek | - | Start Brno | |
15:00 | Sokol Živanice | - | Slovan Velvary | |
Tsjekkia - FNL
15:00 | Hanácká | - | Chrudim | |
15:00 | Líšeň | - | Zbrojovka Brno | |
15:00 | Příbram | - | Vysočina Jihlava | |
Tsjekkia - Czech Liga
13:00 | Baník Ostrava | - | Mladá Boleslav | |
13:00 | Viktoria Plzen | - | Slovacko | |
15:30 | Sparta Prague | - | Slavia Prague | |
Tyrkia - 1. Lig
13:00 | Tuzlaspor | - | Gençlerbirliği | |
13:00 | Kocaelispor | - | Sakaryaspor | |
13:00 | Göztepe | - | Bodrum FK | |
13:00 | Boluspor | - | Çorum FK | |
13:00 | Adanaspor | - | Bandırmaspor | |
13:00 | Erzurumspor FK | - | Eyüpspor | |
13:00 | Şanlıurfaspor | - | Manisa FK | |
Tyskland - Oberliga
11:00 | Düneberg | - | Niendorfer TSV | |
11:00 | Tennis Borussia | - | Lichtenberg | |
11:30 | Bordesholm | - | Preußen Reinfeld | |
11:30 | Weiche Flensburg II | - | Lübeck II | |
12:00 | Plauen | - | Krieschow | |
12:00 | Gebenbach | - | Abtswind | |
12:00 | Meppen II | - | Schöningen | |
12:00 | Rostocker FC | - | RSV Eintracht | |
12:00 | Arnstadt | - | Ludwigsfelde | |
12:00 | Union Sandersdorf | - | Auerbach | |
12:00 | Bischofswerdaer FV | - | VfL Halle | |
12:00 | SC Freital | - | Motor Marienberg | |
12:00 | Germania Halberstadt | - | Magdeburg II | |
12:00 | Wormatia Worms | - | Auersmacher | |
12:00 | Eintracht Trier | - | Pirmasens | |
12:00 | Rain / Lech | - | Kottern | |
12:00 | Dachau | - | Gundelfingen | |
12:00 | Landsberg | - | Pipinsried | |
12:00 | Deisenhofen | - | Sonthofen | |
12:00 | 1860 München II | - | Kirchanschöring | |
12:00 | Schwaben Augsburg | - | Erlbach | |
12:30 | Rot-Weiß Koblenz | - | Pfeddersheim | |
12:30 | Jahn Regensburg II | - | Coburg | |
13:00 | Waldgirmes | - | Hanau 93 | |
13:00 | Fernwald | - | Baunatal | |
13:00 | FC 1906 Erlensee | - | Türk Gücü Friedberg | |
13:00 | Hohenwestedt | - | Heider SV | |
13:00 | Dornbreite Lübeck | - | Nordmark Satrup | |
13:00 | Würzburger FV | - | Bayern Hof | |
13:00 | Ramlingen / Ehlershausen | - | Lupo-Martini | |
13:00 | Atlas Delmenhorst | - | Arminia Hannover | |
13:00 | Buchholz | - | Harksheide | |
13:00 | Sasel | - | Rugenbergen | |
13:00 | Weidenhausen | - | 1905 Marburg | |
13:00 | Dietkirchen | - | Viktoria Griesheim | |
13:00 | Bayern Alzenau | - | FC Gießen | |
13:00 | Oberneuland | - | Brinkumer SV | |
13:00 | ESC Geestemünde | - | OSC Bremerhaven | |
13:00 | Leher TS | - | Vahr-Blockdiek | |
13:00 | Blumenthaler SV | - | Komet Arsten | |
13:00 | Hemelingen | - | TuRa Bremen | |
13:00 | BTS Neustadt | - | Werder Bremen II | |
13:00 | Vatan Sport Bremen | - | Woltmershausen | |
13:00 | Aumund-Vegesack | - | Union Bremen | |
13:30 | Nördlingen | - | Ismaning | |
13:30 | Mechtersheim | - | Gonsenheim | |
13:30 | Karbach | - | Dudenhofen | |
13:30 | FV Engers 07 | - | Morlautern | |
13:30 | Kaiserslautern II | - | Diefflen | |
14:00 | Oldenburger SV | - | Eichede | |
14:00 | Eintracht Celle | - | Schwarz-Weiß Rehden | |
15:00 | 1960 Hanau | - | SV Steinbach | |
15:30 | Ammerthal | - | ATSV Erlangen | |
Tyskland - Bundesliga
13:30 | RB Leipzig | - | Werder Bremen | |
13:30 | Freiburg | - | Heidenheim | |
13:30 | Borussia M'gladbach | - | Eintracht Frankfurt | |
13:30 | Koln | - | Union Berlin | |
16:30 | Mainz 05 | - | Borussia Dortmund | |
Tyskland - 3. Liga
12:00 | Viktoria Köln | - | Jahn Regensburg | |
12:00 | Ingolstadt | - | Lübeck | |
12:00 | Unterhaching | - | Dynamo Dresden | |
12:00 | Arminia Bielefeld | - | Hallescher FC | |
12:00 | Borussia Dortmund II | - | Ulm | |
14:30 | Waldhof Mannheim | - | Sandhausen | |
Tyskland - 2. Bundesliga
11:00 | Schalke 04 | - | Hansa Rostock | |
11:00 | Hertha BSC | - | Kaiserslautern | |
11:00 | Nürnberg | - | Elversberg | |
18:30 | Holstein Kiel | - | Fortuna Dusseldorf | |
Tyskland - Regionalliga
11:00 | Hannover 96 II | - | Eimsbütteler TV | |
12:00 | Schott Mainz | - | Balingen | |
12:00 | Hessen Kassel | - | Koblenz | |
12:00 | Mainz 05 II | - | Kickers Offenbach | |
12:00 | TSV Steinbach | - | Homburg | |
12:00 | Stuttgarter Kickers | - | SGV Freiberg | |
12:00 | Aalen | - | Astoria Walldorf | |
12:00 | Eintracht Frankfurt II | - | Stuttgart II | |
12:00 | Hoffenheim II | - | FSV Frankfurt | |
12:00 | Barockstadt Fulda-Lehn. | - | Bahlinger SC | |
12:00 | Düren Merzenich | - | Alemannia Aachen | |
12:00 | Gütersloh | - | Köln II | |
12:00 | Fortuna Düsseldorf II | - | Roding | |
12:00 | Fortuna Köln | - | Schalke 04 II | |
12:00 | Rot Weiss Ahlen | - | Borussia M'gladbach II | |
12:00 | 1. FC Bocholt | - | Wuppertaler SV | |
12:00 | Greuther Fürth II | - | Bayern München II | |
12:00 | Ansbach | - | Schweinfurt | |
12:00 | Schalding-Heining | - | Würzburger Kickers | |
12:00 | Vilzing | - | Türkgücü München | |
12:00 | Augsburg II | - | Eintracht Bamberg | |
12:00 | Illertissen | - | Buchbach | |
12:00 | Aubstadt | - | Viktoria Aschaffenburg | |
14:00 | Jeddeloh | - | Spelle-Venhaus | |
16:00 | Drochtersen / Assel | - | Kilia Kiel | |
Ukraina - Persha Liga
65' | FK Metalist Kharkiv | 0 - 0 | Hirnyk-Sport | ⚽ LIVE |
HT | FSC Mariupol' | 0 - 1 | Karpaty Lviv | ⚽ LIVE |
22' | Podillya Khmelnytskyi | 0 - 0 | Dinaz Vyshhorod | ⚽ LIVE |
11:00 | SK Poltava | - | Nyva Buzova | |
11:30 | Khust City | - | Chernihiv | |
Ukraina - Premier League
HT | Vorskla | 1 - 0 | Minai | ⚽ LIVE |
12:30 | Obolon' Kyiv | - | Rukh Vynnyky | |
15:00 | Shakhtar Donetsk | - | Dinamo Kiev | |
Ungarn - NB II
15:00 | Pécsi MFC | - | Soroksár SC | |
Ungarn - NB I
13:30 | MTK | - | Puskás | |
15:30 | Zalaegerszeg | - | Paks | |
17:30 | Diósgyőr | - | Ferencváros | |
Wales - Premier League
Østerrike - Regionalliga
12:00 | Kufstein | - | SVG Reichenau | |
13:00 | Wals-Grünau | - | Dornbirner SV | |
13:00 | Ried II | - | ASK Klagenfurt | |
13:30 | Wolfsberger AC II | - | Union Vöcklamarkt | |
14:00 | Wiener Viktoria | - | Oberwart / Rotenturm | |
15:00 | Hohenems | - | TSV St. Johann | |
15:00 | Austria Salzburg | - | Rheindorf Altach II | |
17:00 | Bad Gleichenberg | - | St. Anna | |
Østerrike - Bundesliga
15:00 | Austria Vienna | - | Wolfsberger AC | |
15:00 | Austria Lustenau | - | Blau-Weiß Linz | |
15:00 | WSG Tirol | - | Rheindorf Altach | |
Live-resultater og resultater for dagens kamper spilt i Europa. Komplett liste over kamper og resultater fra hele verden er tilgjengelig i fotballresultat seksjonen på SoccerStats247. I dag, 11-05-2024, kan du følge kamper fra flere fotballturneringer, se de siste fotballresultatene, samt liveresultater. Vi streber etter å levere denne tjenesten i sanntid, men liveresultater kan ha en viss forsinkelse avhengig av liga og plassering for hver bruker som får tilgang til vår liveresultat-seksjon. Gårsdagens kampresultater er også tilgjengelige med detaljer om målscorere og spillerbytter.