Norge - Eliteserien
Albania - Superliga
14:00 | Teuta Durrës | - | Dinamo City | |
14:00 | Egnatia Rrogozhinë | - | Tirana | |
14:00 | Vllaznia Shkodër | - | Skënderbeu Korçë | |
14:00 | Laçi | - | Kukësi | |
14:00 | Partizani Tirana | - | Erzeni Shijak | |
Aserbajdsjan - Premyer Liqa
40' | Araz Naxçıvan | 0 - 0 | Turan | ⚽ LIVE |
15:30 | Zira | - | Qarabag | |
Belgia - First Division A
16:15 | AS Eupen | - | RWDM | |
16:15 | Sporting Charleroi | - | Kortrijk | |
18:45 | Anderlecht | - | Genk | |
Bosnia-Hercegovina - Premijer Liga
Bulgaria - Second League
15:00 | Maritsa Plovdiv | - | Chernomorets Balchik | |
15:00 | Spartak Varna | - | Lovech | |
15:00 | Bdin | - | Spartak Pleven | |
15:00 | Chernomorets Burgas | - | CSKA 1948 Sofia II | |
Bulgaria - First League
14:00 | Arda | - | Botev Plovdiv | |
16:30 | Ludogorets | - | CSKA Sofia | |
Danmark - 2nd Division
FT | FA 2000 | 4 - 2 | Thisted | |
84' | Skive | 3 - 0 | HIK | ⚽ LIVE |
83' | Fremad Amager | 1 - 1 | Brabrand | ⚽ LIVE |
83' | Aarhus Fremad | 1 - 0 | AB | ⚽ LIVE |
82' | Middelfart | 1 - 1 | Nykøbing | ⚽ LIVE |
Danmark - 1st Division
77' | SønderjyskE | 0 - 0 | AaB | ⚽ LIVE |
England - FA Trophy
15:15 | Gateshead | - | Solihull Moors | |
England - League Two
18:45 | Milton Keynes Dons | - | Crawley Town | |
England - Premier League
FT | Fulham | 0 - 4 | Manchester City | |
14:00 | AFC Bournemouth | - | Brentford | |
14:00 | Everton | - | Sheffield United | |
14:00 | Newcastle United | - | Brighton & Hove Albion | |
14:00 | Tottenham Hotspur | - | Burnley | |
14:00 | West Ham United | - | Luton Town | |
14:00 | Wolverhampton Wanderers | - | Crystal Palace | |
16:30 | Nottingham Forest | - | Chelsea | |
Estland - Esiliiga A
FT | Paide II | 3 - 0 | JK Tabasalu | |
16:00 | Tartu Welco | - | Laagri | |
16:00 | FC Tallinn | - | Tallinna Kalev II | |
Estland - Meistriliiga
FT | Flora | 0 - 1 | Vaprus | |
14:00 | Kuressaare | - | Tammeka | |
Finland - Suomen Cup
16:15 | PPS / Old Stars | - | TuPS | |
Finland - Veikkausliiga
82' | Haka | 2 - 0 | SJK | ⚽ LIVE |
14:00 | Oulu | - | Gnistan | |
16:00 | Inter Turku | - | HJK | |
Georgia - Erovnuli Liga
17:00 | Dinamo Batumi | - | Telavi | |
Hellas - Super League
17:00 | Atromitos | - | Asteras Tripolis | |
17:00 | OFI | - | Panaitolikos | |
17:00 | Panserraikos | - | Kifisia | |
17:00 | PAS Giannina | - | Volos NFC | |
Holland - Tweede Divisie
HT | GVVV | 2 - 2 | Spakenburg | ⚽ LIVE |
52' | Scheveningen | 1 - 2 | Almere City II | ⚽ LIVE |
48' | Koninklijke HFC | 1 - 1 | HHC | ⚽ LIVE |
40' | AFC | 0 - 0 | ACV | ⚽ LIVE |
34' | Rijnsburgse Boys | 0 - 0 | Lisse | ⚽ LIVE |
36' | ADO '20 | 1 - 1 | Kozakken Boys | ⚽ LIVE |
13:30 | Sparta Rotterdam II | - | Quick Boys | |
25' | Katwijk | 0 - 0 | Excelsior Maassluis | ⚽ LIVE |
16:00 | De Treffers | - | Noordwijk | |
Hviterussland - Premier League
14:00 | Arsenal | - | Slutsk | |
16:00 | Shakhtyor Soligorsk | - | BATE | |
18:00 | Dinamo Brest | - | Gomel | |
Hviterussland - 1. Division
FT | Niva Dolbizno | 3 - 3 | Bumprom | |
82' | Volna | 0 - 4 | Belshina | ⚽ LIVE |
15:00 | Ostrovets | - | Lida | |
Island - Úrvalsdeild
14:00 | ÍA | - | Vestri | |
17:00 | Valur | - | KA | |
Italia - Serie A
16:00 | Napoli | - | Bologna | |
18:45 | Milan | - | Cagliari | |
Kasakhstan - Premier League
83' | Turan Turkistan | 1 - 3 | Zhetysu | ⚽ LIVE |
Cancelled | Atyrau | - | Aksu | |
Kroatia - 1. HNL
15:00 | Varaždin | - | Rijeka | |
17:30 | Dinamo Zagreb | - | Osijek | |
Kroatia - 2. HNL
HT | Vukovar | 0 - 0 | Dubrava Zagreb | ⚽ LIVE |
15:30 | Dugopolje | - | Cibalia | |
Kypros - 1. Division
16:00 | Pafos | - | Omonia Nicosia | |
16:00 | APOEL | - | AEK Larnaca | |
16:00 | Anorthosis | - | Aris Limassol | |
Latvia - 1. Liga
86' | Mārupe | 0 - 0 | JFK Ventspils | ⚽ LIVE |
86' | Smiltene | 1 - 3 | Valmiera II | ⚽ LIVE |
14:00 | Ogre United | - | Tukums II | |
14:00 | Riga FC II | - | Leevon / PPK | |
Latvia - Virsliga
38' | Metta | 3 - 0 | FS Jelgava | ⚽ LIVE |
15:00 | Grobiņas/LFS | - | Auda | |
Litauen - A Lyga
84' | Dainava | 1 - 0 | TransINVEST Vilnius | ⚽ LIVE |
14:00 | Suduva | - | Džiugas Telšiai | |
16:00 | Banga | - | Panevezys | |
Litauen - 1 Lyga
FT | Be1 NFA | 2 - 1 | Garliava | |
FT | Nevėžis | 1 - 1 | Minija | |
83' | Riteriai | 2 - 0 | Ekranas | ⚽ LIVE |
82' | Atmosfera | 1 - 0 | Kauno Žalgiris II | ⚽ LIVE |
Moldova - Divizia Nationala
40' | CSF Bălți | 1 - 0 | Dacia-Buiucani | ⚽ LIVE |
13:00 | Univer Comrat | - | Speranța Drochia | |
13:00 | Saksan | - | Olimp Comrat | |
13:00 | Spartanii Selemet | - | Iskra | |
13:00 | Victoria | - | Speranis Nisporeni | |
15:00 | Milsami | - | Petrocub | |
17:00 | Zimbru | - | Sheriff | |
Norge - 1. Division
14:00 | Lyn | - | Levanger | |
14:00 | Aalesund | - | Valerenga | |
14:00 | Bryne | - | Mjøndalen | |
14:00 | Kongsvinger | - | Raufoss | |
14:00 | Moss | - | Stabæk | |
14:00 | Åsane | - | Start | |
14:00 | Ranheim | - | Egersund | |
14:00 | Sogndal | - | Sandnes Ulf | |
Norge - 2. Division
FT | Sotra | 1 - 2 | Lysekloster | |
FT | Tromsdalen | 4 - 0 | Gjøvik-Lyn | |
79' | Ullensaker / Kisa | 1 - 0 | Follo | ⚽ LIVE |
40' | Eidsvold | 2 - 0 | Strindheim | ⚽ LIVE |
14:00 | Arendal | - | Kvik Halden | |
14:00 | Eik Tønsberg | - | Jerv | |
14:00 | Notodden | - | Fløy-Flekkerøy | |
North Macedonia - Second League
15:00 | Teteks | - | Ohrid Lihnidos | |
15:00 | Besa Dobërdoll | - | Bashkimi Kumanovo | |
15:00 | Pelister | - | Pobeda | |
15:00 | Aresimi | - | Osogovo | |
15:00 | Skopje | - | Belasica | |
15:00 | Vardar Negotino | - | Novaci | |
15:00 | Karaorman Struga | - | Kamenica Sasa | |
15:00 | Kozhuf Gevgelija | - | Detonit Plachkovica | |
Polen - Ekstraklasa
38' | Górnik Zabrze | 0 - 0 | Stal Mielec | ⚽ LIVE |
15:30 | Jagiellonia Białystok | - | Korona Kielce | |
18:00 | Rakow Czestochowa | - | Pogon Szczecin | |
Polen - I Liga
37' | Chrobry Głogów | 1 - 0 | Resovia Rzeszów | ⚽ LIVE |
15:30 | Wisła Kraków | - | Lechia Gdańsk | |
18:00 | Stal Rzeszów | - | Nieciecza | |
Portugal - Primeira Liga
14:30 | Portimonense | - | Rio Ave | |
14:30 | Vizela | - | Estrela | |
17:00 | Estoril | - | Sporting Lisbon | |
19:30 | Vitoria Guimaraes | - | Sporting Braga | |
Romania - Liga III
15:00 | FC Bacău | - | Ştiinţa Miroslava | |
15:00 | Bucovina Rădăuţi | - | CSM Bacău | |
15:00 | CSSM Vaslui | - | Aerostar Bacău | |
15:00 | Sighetu Marmaţiei | - | Crişul Sântandrei | |
15:00 | Viitorul Şuţeşti | - | Dacia Unirea Brăila | |
15:00 | Râmnicu Sărat | - | Hamangia Baia | |
15:00 | Viitorul Ianca | - | Voința Limpeziș | |
15:00 | Unirea Braniştea | - | Sporting Lieşti | |
15:00 | Metalul Buzău | - | Focşani | |
15:00 | Voluntari II | - | Gloria Băneasa | |
15:00 | Recolta Gheorghe Doja | - | Axiopolis | |
15:00 | Progresul Fundulea | - | Înainte Modelu | |
15:00 | LPS HD Clinceni | - | Agricola Borcea | |
15:00 | Afumaţi | - | Dunărea Călăraşi | |
15:00 | Păuleşti | - | Flacăra Moreni | |
15:00 | Pucioasa | - | Plopeni | |
15:00 | Tricolorul Breaza | - | ARO Muscelul Câmpulung | |
15:00 | Dunărea 2020 Giurgiu | - | Blejoi | |
15:00 | CS Dinamo București | - | Popești-Leordeni | |
15:00 | Municipal Braşov | - | Târgu Secuiesc | |
15:00 | Ciucaş Tărlungeni | - | Viitorul Curiţa | |
15:00 | Cozia Călimăneşti | - | Sporting Roşiori | |
15:00 | Flacăra Horezu | - | Unirea Bascov | |
15:00 | Petrolul Potcoava | - | Oltul Curtişoara | |
15:00 | Viitorul Dăești | - | Vediţa Coloneşti | |
15:00 | Progresul Pecica | - | Avântul Periam | |
15:00 | Socodor | - | Gloria Lunca Teuz Cermei | |
15:00 | Bihor Oradea | - | SSU Poli Timişoara | |
15:00 | Unirea Alba Iulia | - | Metalurgistul Cugir | |
15:00 | Industria Galda de Jos | - | Avântul Reghin | |
15:00 | Universitatea Alba Iulia | - | Unirea Ungheni | |
15:00 | Gloria Bistriţa | - | ACS Mediaş 2022 | |
15:00 | Turceni | - | Gilortul | |
Romania - Liga II
FT | Metaloglobus | 1 - 1 | Argeș | |
FT | Dumbrăviţa | 1 - 1 | Ceahlăul Piatra Neamţ | |
FT | Unirea Dej | 1 - 0 | Alexandria | |
FT | Chindia Târgovişte | 3 - 0 | Slatina | |
FT | Progresul Spartac | 3 - 1 | Tunari | |
FT | CSA Steaua Bucureşti | 2 - 0 | Concordia Chiajna | |
FT | Mioveni | 3 - 1 | Corvinul Hunedoara | |
FT | Csikszereda | 0 - 1 | AS FC Buzău | |
FT | Unirea Slobozia | 0 - 0 | 1599 Şelimbăr | |
Romania - Liga I
Russland - Premier League
FT | Rubin Kazan | 3 - 1 | Rostov | |
7' | Spartak Moscow | 0 - 0 | Krasnodar | ⚽ LIVE |
16:00 | Zenit | - | CSKA Moscow | |
18:30 | Baltika | - | Dinamo Moscow | |
Russland - FNL
14:00 | Arsenal Tula | - | Neftekhimik | |
Skottland - Premiership
FT | Celtic | 2 - 1 | Rangers | |
14:00 | Hearts | - | Dundee | |
14:00 | St. Mirren | - | Kilmarnock | |
14:00 | Livingston | - | St. Johnstone | |
14:00 | Ross County | - | Motherwell | |
Skottland - Championship
14:00 | Hamilton Academical | - | Alloa Athletic | |
14:00 | Inverness CT | - | Montrose | |
Skottland - League Two
14:00 | East Kilbride | - | Stranraer | |
Skottland - League One
14:00 | Stirling Albion | - | Dumbarton | |
14:00 | Peterhead | - | Spartans | |
Slovakia - Super Liga
10' | Podbrezová | 1 - 0 | Slovan Bratislava | ⚽ LIVE |
15:30 | Ružomberok | - | Zilina | |
16:00 | Trenčín | - | Dukla Banská Bystrica | |
16:00 | Zemplín Michalovce | - | Zlaté Moravce | |
16:00 | Skalica | - | FC Košice | |
Slovenia - 2. SNL
15:30 | Fužinar | - | Tabor Sežana | |
15:30 | Bistrica | - | Brinje Grosuplje | |
15:30 | Dekani | - | Nafta | |
Slovenia - 1. SNL
39' | Rogaška | 0 - 2 | Aluminij | ⚽ LIVE |
15:30 | Domzale | - | Radomlje | |
18:15 | Maribor | - | Olimpija | |
Spania - Tercera Division
FT | Real Murcia II | 2 - 4 | Deportiva Minera | |
FT | Ibiza Islas Pitiusas | 3 - 0 | Mercadal | |
FT | Villarreal III | 1 - 0 | Torrellano | |
13:40 | Ponferradina II | - | Almazán | |
14:00 | Rapitenca | - | L'Escala | |
14:00 | Patacona | - | Burriana | |
14:00 | Colegios Diocesanos | - | Cultural Leonesa II | |
14:15 | Tuilla | - | Barcia | |
14:30 | Lerinés | - | Beti Onak | |
15:00 | Arzúa | - | Silva | |
15:00 | Leioa | - | San Ignacio | |
15:00 | Sámano | - | Escobedo | |
15:00 | La Virgen del Camino | - | Villaralbo | |
15:30 | Atlético Arteixo | - | Bergantiños | |
15:30 | Alcúdia | - | Collerense | |
15:30 | Llosetense | - | Arenal | |
15:30 | Mollerussa | - | Peralada | |
15:45 | La Cuadra | - | Santa Úrsula | |
16:00 | Laredo | - | Revilla | |
16:00 | Vitoria | - | Pasaia KE | |
16:00 | Lagun Onak | - | Padura | |
16:00 | Durango | - | Touring | |
16:00 | Deusto | - | Beasain | |
16:00 | Deportivo Alavés III | - | Portugalete | |
16:00 | Basconia | - | Anaitasuna | |
16:00 | Urduliz | - | Aurrerá Ondarroa | |
16:00 | Atlético Albericia | - | Torina | |
16:00 | Castelldefels | - | Grama | |
16:00 | Prat | - | Vilafranca | |
16:00 | Olot | - | Montañesa | |
16:00 | Reddis | - | Girona II | |
16:00 | Badalona II | - | San Cristóbal | |
16:00 | Vilassar Mar | - | Tona | |
16:00 | Utrillas | - | Cariñena | |
16:00 | Cartes | - | Tropezón | |
16:00 | Guarnizo | - | Solares | |
16:00 | Velarde | - | Vimenor | |
16:00 | Castro | - | Villa | |
16:00 | Lagunak | - | Huarte | |
16:00 | Peña Sport | - | Avance Ezcabarte | |
16:00 | Cortes | - | Pamplona | |
16:00 | Beti Kozkor | - | Alesves | |
16:00 | Bidezarra | - | Subiza | |
16:00 | Ardoi | - | Txantrea | |
16:00 | Cantolagua | - | Oberena | |
16:00 | Cirbonero | - | Burladés | |
16:00 | Arucas | - | Marino | |
16:00 | Naval | - | Atlético Mineros | |
16:00 | Bezana | - | Colindres | |
16:30 | Añorga | - | Derio | |
16:30 | Balsicas Atlético | - | Racing Murcia | |
16:45 | Atlético Monzón | - | Binéfar | |
17:15 | Castellonense | - | Atzeneta | |
Spania - Segunda B
14:00 | Tarazona | - | Sabadell | |
15:00 | Lugo | - | Cornellà | |
16:00 | Gimnàstic Tarragona | - | SD Logroñés | |
17:00 | Celta de Vigo II | - | Rayo Majadahonda | |
17:00 | Mérida | - | Intercity | |
17:00 | Recreativo Huelva | - | Algeciras | |
18:00 | Fuenlabrada | - | Arenteiro | |
18:00 | Córdoba | - | Sanluqueño | |
Spania - Segunda División
79' | Racing Santander | 1 - 0 | Mirandes | ⚽ LIVE |
14:15 | Racing Ferrol | - | Alcorcon | |
14:15 | Sporting Gijon | - | FC Andorra | |
16:30 | Real Valladolid | - | Espanyol | |
19:00 | Levante | - | Eibar | |
Spania - La Liga
83' | Mallorca | 1 - 0 | Las Palmas | ⚽ LIVE |
14:15 | Villarreal | - | Sevilla | |
16:30 | Granada | - | Real Madrid | |
19:00 | Athletic Club | - | Osasuna | |
Sveits - Super League
18:30 | Young Boys | - | Lugano | |
18:30 | Stade-Lausanne-Ouchy | - | Yverdon Sport | |
Sveits - Challenge League
16:00 | Xamax | - | Vaduz | |
16:00 | Thun | - | Schaffhausen | |
Sverige - Allsvenskan
40' | AIK | 0 - 1 | Sirius | ⚽ LIVE |
40' | Halmstad | 0 - 3 | Mjällby | ⚽ LIVE |
15:30 | GAIS | - | Västerås SK | |
Sverige - Division 1
14:00 | Stockholm Inter | - | FBK Karlstad | |
14:00 | Rosengård | - | Ljungskile | |
15:00 | Nordic United | - | Täby | |
Sverige - Superettan
FT | Trelleborg | 2 - 2 | Utsikten | |
39' | GIF Sundsvall | 1 - 2 | Landskrona | ⚽ LIVE |
39' | Varberg | 1 - 2 | Örgryte | ⚽ LIVE |
Tsjekkia - 3. liga
FT | Třinec | 5 - 2 | Hranice | |
FT | Loko Vltavín | 4 - 0 | Slavia Karlovy Vary | |
FT | Jablonec II | 0 - 0 | Arsenal Česká Lípa | |
FT | České Budějovice II | 1 - 3 | Přeštice | |
FT | Sparta Kolín | 5 - 0 | Slovan Liberec II | |
82' | Ústí nad Labem | 0 - 3 | Zápy | ⚽ LIVE |
39' | Baník Souš | 0 - 3 | Teplice II | ⚽ LIVE |
14:30 | Uherský Brod | - | Znojmo | |
14:30 | Frýdek-Místek | - | Start Brno | |
15:00 | Sokol Živanice | - | Slovan Velvary | |
Tsjekkia - FNL
15:00 | Hanácká | - | Chrudim | |
15:00 | Líšeň | - | Zbrojovka Brno | |
15:00 | Příbram | - | Vysočina Jihlava | |
Tsjekkia - Czech Liga
39' | Baník Ostrava | 0 - 1 | Mladá Boleslav | ⚽ LIVE |
41' | Viktoria Plzen | 1 - 1 | Slovacko | ⚽ LIVE |
15:30 | Sparta Prague | - | Slavia Prague | |
Tyrkia - 1. Lig
40' | Tuzlaspor | 0 - 1 | Gençlerbirliği | ⚽ LIVE |
38' | Kocaelispor | 0 - 0 | Sakaryaspor | ⚽ LIVE |
39' | Göztepe | 0 - 1 | Bodrum FK | ⚽ LIVE |
38' | Boluspor | 0 - 0 | Çorum FK | ⚽ LIVE |
39' | Adanaspor | 0 - 0 | Bandırmaspor | ⚽ LIVE |
38' | Erzurumspor FK | 0 - 3 | Eyüpspor | ⚽ LIVE |
40' | Şanlıurfaspor | 1 - 0 | Manisa FK | ⚽ LIVE |
Tyskland - Oberliga
FT | Düneberg | 0 - 9 | Niendorfer TSV | |
FT | Tennis Borussia | 0 - 4 | Lichtenberg | |
FT | Bordesholm | 1 - 3 | Preußen Reinfeld | |
42' | Weiche Flensburg II | 1 - 1 | Lübeck II | ⚽ LIVE |
83' | Plauen | 3 - 1 | Krieschow | ⚽ LIVE |
86' | Gebenbach | 4 - 5 | Abtswind | ⚽ LIVE |
84' | Meppen II | 1 - 1 | Schöningen | ⚽ LIVE |
82' | Rostocker FC | 2 - 5 | RSV Eintracht | ⚽ LIVE |
82' | Arnstadt | 4 - 2 | Ludwigsfelde | ⚽ LIVE |
73' | Union Sandersdorf | 2 - 3 | Auerbach | ⚽ LIVE |
82' | Bischofswerdaer FV | 3 - 2 | VfL Halle | ⚽ LIVE |
78' | SC Freital | 1 - 0 | Motor Marienberg | ⚽ LIVE |
82' | Germania Halberstadt | 3 - 1 | Magdeburg II | ⚽ LIVE |
80' | Wormatia Worms | 2 - 0 | Auersmacher | ⚽ LIVE |
12:00 | Eintracht Trier | - | Pirmasens | |
84' | Rain / Lech | 2 - 0 | Kottern | ⚽ LIVE |
79' | Dachau | 1 - 1 | Gundelfingen | ⚽ LIVE |
83' | Landsberg | 2 - 0 | Pipinsried | ⚽ LIVE |
82' | Deisenhofen | 1 - 1 | Sonthofen | ⚽ LIVE |
74' | 1860 München II | 2 - 1 | Kirchanschöring | ⚽ LIVE |
83' | Schwaben Augsburg | 1 - 2 | Erlbach | ⚽ LIVE |
HT | Rot-Weiß Koblenz | 2 - 0 | Pfeddersheim | ⚽ LIVE |
55' | Jahn Regensburg II | 3 - 0 | Coburg | ⚽ LIVE |
37' | Waldgirmes | 1 - 0 | Hanau 93 | ⚽ LIVE |
35' | Fernwald | 0 - 0 | Baunatal | ⚽ LIVE |
38' | FC 1906 Erlensee | 0 - 3 | Türk Gücü Friedberg | ⚽ LIVE |
38' | Hohenwestedt | 1 - 0 | Heider SV | ⚽ LIVE |
35' | Dornbreite Lübeck | 1 - 0 | Nordmark Satrup | ⚽ LIVE |
40' | Würzburger FV | 0 - 2 | Bayern Hof | ⚽ LIVE |
37' | Ramlingen / Ehlershausen | 0 - 1 | Lupo-Martini | ⚽ LIVE |
36' | Atlas Delmenhorst | 2 - 0 | Arminia Hannover | ⚽ LIVE |
33' | Buchholz | 1 - 0 | Harksheide | ⚽ LIVE |
39' | Sasel | 0 - 2 | Rugenbergen | ⚽ LIVE |
13:00 | Weidenhausen | - | 1905 Marburg | |
13:00 | Dietkirchen | - | Viktoria Griesheim | |
37' | Bayern Alzenau | 0 - 1 | FC Gießen | ⚽ LIVE |
40' | Oberneuland | 1 - 1 | Brinkumer SV | ⚽ LIVE |
34' | ESC Geestemünde | 1 - 0 | OSC Bremerhaven | ⚽ LIVE |
31' | Leher TS | 1 - 1 | Vahr-Blockdiek | ⚽ LIVE |
38' | Blumenthaler SV | 1 - 0 | Komet Arsten | ⚽ LIVE |
33' | Hemelingen | 0 - 0 | TuRa Bremen | ⚽ LIVE |
39' | BTS Neustadt | 0 - 1 | Werder Bremen II | ⚽ LIVE |
37' | Vatan Sport Bremen | 0 - 0 | Woltmershausen | ⚽ LIVE |
13:00 | Aumund-Vegesack | - | Union Bremen | |
8' | Nördlingen | 0 - 0 | Ismaning | ⚽ LIVE |
7' | Mechtersheim | 0 - 0 | Gonsenheim | ⚽ LIVE |
13:30 | Karbach | - | Dudenhofen | |
13:30 | FV Engers 07 | - | Morlautern | |
5' | Kaiserslautern II | 0 - 0 | Diefflen | ⚽ LIVE |
14:00 | Oldenburger SV | - | Eichede | |
14:00 | Eintracht Celle | - | Schwarz-Weiß Rehden | |
15:00 | 1960 Hanau | - | SV Steinbach | |
15:30 | Ammerthal | - | ATSV Erlangen | |
Tyskland - Bundesliga
11' | RB Leipzig | 0 - 0 | Werder Bremen | ⚽ LIVE |
11' | Freiburg | 0 - 0 | Heidenheim | ⚽ LIVE |
11' | Borussia M'gladbach | 1 - 0 | Eintracht Frankfurt | ⚽ LIVE |
11' | Koln | 0 - 0 | Union Berlin | ⚽ LIVE |
16:30 | Mainz 05 | - | Borussia Dortmund | |
Tyskland - 3. Liga
81' | Viktoria Köln | 1 - 1 | Jahn Regensburg | ⚽ LIVE |
82' | Ingolstadt | 4 - 1 | Lübeck | ⚽ LIVE |
65' | Unterhaching | 0 - 2 | Dynamo Dresden | ⚽ LIVE |
79' | Arminia Bielefeld | 0 - 0 | Hallescher FC | ⚽ LIVE |
74' | Borussia Dortmund II | 0 - 2 | Ulm | ⚽ LIVE |
14:30 | Waldhof Mannheim | - | Sandhausen | |
Tyskland - 2. Bundesliga
FT | Schalke 04 | 2 - 1 | Hansa Rostock | |
FT | Hertha BSC | 3 - 1 | Kaiserslautern | |
FT | Nürnberg | 3 - 0 | Elversberg | |
18:30 | Holstein Kiel | - | Fortuna Dusseldorf | |
Tyskland - Regionalliga
FT | Hannover 96 II | 5 - 0 | Eimsbütteler TV | |
79' | Schott Mainz | 7 - 0 | Balingen | ⚽ LIVE |
82' | Hessen Kassel | 1 - 0 | Koblenz | ⚽ LIVE |
82' | Mainz 05 II | 3 - 0 | Kickers Offenbach | ⚽ LIVE |
83' | TSV Steinbach | 1 - 2 | Homburg | ⚽ LIVE |
73' | Stuttgarter Kickers | 1 - 0 | SGV Freiberg | ⚽ LIVE |
79' | Aalen | 0 - 1 | Astoria Walldorf | ⚽ LIVE |
75' | Eintracht Frankfurt II | 1 - 2 | Stuttgart II | ⚽ LIVE |
78' | Hoffenheim II | 0 - 0 | FSV Frankfurt | ⚽ LIVE |
80' | Barockstadt Fulda-Lehn. | 2 - 0 | Bahlinger SC | ⚽ LIVE |
77' | Düren Merzenich | 3 - 1 | Alemannia Aachen | ⚽ LIVE |
85' | Gütersloh | 0 - 3 | Köln II | ⚽ LIVE |
82' | Fortuna Düsseldorf II | 3 - 1 | Roding | ⚽ LIVE |
74' | Fortuna Köln | 1 - 1 | Schalke 04 II | ⚽ LIVE |
83' | Rot Weiss Ahlen | 1 - 3 | Borussia M'gladbach II | ⚽ LIVE |
79' | 1. FC Bocholt | 0 - 0 | Wuppertaler SV | ⚽ LIVE |
80' | Greuther Fürth II | 1 - 2 | Bayern München II | ⚽ LIVE |
85' | Ansbach | 3 - 1 | Schweinfurt | ⚽ LIVE |
82' | Schalding-Heining | 0 - 3 | Würzburger Kickers | ⚽ LIVE |
82' | Vilzing | 6 - 0 | Türkgücü München | ⚽ LIVE |
85' | Augsburg II | 3 - 0 | Eintracht Bamberg | ⚽ LIVE |
83' | Illertissen | 1 - 2 | Buchbach | ⚽ LIVE |
80' | Aubstadt | 1 - 0 | Viktoria Aschaffenburg | ⚽ LIVE |
14:00 | Jeddeloh | - | Spelle-Venhaus | |
16:00 | Drochtersen / Assel | - | Kilia Kiel | |
Ukraina - Persha Liga
FT | FK Metalist Kharkiv | 1 - 2 | Hirnyk-Sport | |
FT | FSC Mariupol' | 1 - 2 | Karpaty Lviv | |
FT | Podillya Khmelnytskyi | 3 - 0 | Dinaz Vyshhorod | |
FT | SK Poltava | 2 - 3 | Nyva Buzova | |
FT | Khust City | 2 - 4 | Chernihiv | |
Ukraina - Premier League
FT | Vorskla | 2 - 3 | Minai | |
52' | Obolon' Kyiv | 0 - 0 | Rukh Vynnyky | ⚽ LIVE |
15:00 | Shakhtar Donetsk | - | Dinamo Kiev | |
Ungarn - NB II
15:00 | Pécsi MFC | - | Soroksár SC | |
Ungarn - NB I
11' | MTK | 0 - 1 | Puskás | ⚽ LIVE |
15:30 | Zalaegerszeg | - | Paks | |
17:30 | Diósgyőr | - | Ferencváros | |
Wales - Premier League
Østerrike - Bundesliga
15:00 | Austria Vienna | - | Wolfsberger AC | |
15:00 | Austria Lustenau | - | Blau-Weiß Linz | |
15:00 | WSG Tirol | - | Rheindorf Altach | |
Østerrike - Regionalliga
74' | Kufstein | 0 - 2 | SVG Reichenau | ⚽ LIVE |
37' | Wals-Grünau | 0 - 0 | Dornbirner SV | ⚽ LIVE |
37' | Ried II | 0 - 0 | ASK Klagenfurt | ⚽ LIVE |
9' | Wolfsberger AC II | 0 - 0 | Union Vöcklamarkt | ⚽ LIVE |
14:00 | Wiener Viktoria | - | Oberwart / Rotenturm | |
15:00 | Hohenems | - | TSV St. Johann | |
15:00 | Austria Salzburg | - | Rheindorf Altach II | |
17:00 | Bad Gleichenberg | - | St. Anna | |
Live-resultater og resultater for dagens kamper spilt i Europa. Komplett liste over kamper og resultater fra hele verden er tilgjengelig i fotballresultat seksjonen på SoccerStats247. I dag, 11-05-2024, kan du følge kamper fra flere fotballturneringer, se de siste fotballresultatene, samt liveresultater. Vi streber etter å levere denne tjenesten i sanntid, men liveresultater kan ha en viss forsinkelse avhengig av liga og plassering for hver bruker som får tilgang til vår liveresultat-seksjon. Gårsdagens kampresultater er også tilgjengelige med detaljer om målscorere og spillerbytter.