Norge - Eliteserien
Albania - Superliga
20' | Teuta Durrës | 1 - 0 | Egnatia Rrogozhinë | ⚽ LIVE |
20' | Vllaznia Shkodër | 0 - 0 | Dinamo City | ⚽ LIVE |
22' | Laçi | 0 - 0 | Tirana | ⚽ LIVE |
22' | Partizani Tirana | 0 - 0 | Skënderbeu Korçë | ⚽ LIVE |
20' | Erzeni Shijak | 0 - 0 | Kukësi | ⚽ LIVE |
Armenia - Premier League
63' | Noah | 2 - 0 | Alashkert | ⚽ LIVE |
Aserbajdsjan - Premyer Liqa
90' | Kapaz | 1 - 1 | Sumqayit | ⚽ LIVE |
15:30 | Qarabag | - | Neftchi Baku | |
Belgia - First Division A
22' | RWDM | 0 - 1 | Sporting Charleroi | ⚽ LIVE |
16:15 | Mechelen | - | Gent | |
18:45 | Cercle Brugge | - | Genk | |
Bosnia-Hercegovina - Premijer Liga
FT | Zvijezda 09 | 2 - 2 | Igman Konjic | |
22' | Sloga Doboj | 0 - 0 | Sarajevo | ⚽ LIVE |
18:45 | Borac Banja Luka | - | GOŠK Gabela | |
Danmark - 2nd Division
FT | Skive | 2 - 1 | Fremad Amager | |
England - Premier League
FT | Arsenal | 3 - 0 | AFC Bournemouth | |
22' | Brentford | 0 - 0 | Fulham | ⚽ LIVE |
21' | Burnley | 0 - 1 | Newcastle United | ⚽ LIVE |
22' | Sheffield United | 1 - 0 | Nottingham Forest | ⚽ LIVE |
16:30 | Manchester City | - | Wolverhampton Wanderers | |
England - Championship
FT | Birmingham City | 1 - 0 | Norwich City | |
FT | Coventry City | 1 - 2 | Queens Park Rangers | |
FT | Ipswich Town | 2 - 0 | Huddersfield Town | |
FT | Leeds United | 1 - 2 | Southampton | |
FT | Leicester City | 0 - 2 | Blackburn Rovers | |
FT | Middlesbrough | 3 - 1 | Watford | |
FT | Plymouth Argyle | 1 - 0 | Hull City | |
FT | Rotherham United | 5 - 2 | Cardiff City | |
FT | Stoke City | 4 - 0 | Bristol City | |
FT | Sunderland | 0 - 2 | Sheffield Wednesday | |
FT | Swansea City | 0 - 1 | Millwall | |
FT | West Bromwich Albion | 3 - 0 | Preston North End | |
England - League One
18:45 | Oxford United | - | Peterborough United | |
Estland - Esiliiga A
FT | Viimsi | 1 - 0 | JK Tabasalu | |
FT | Elva | 2 - 3 | FC Tallinn | |
16:00 | Flora II | - | Tartu Welco | |
Estland - Meistriliiga
FT | Nõmme United | 1 - 1 | Kuressaare | |
23' | Trans | 0 - 0 | Vaprus | ⚽ LIVE |
16:00 | Paide | - | Tallinna Kalev | |
Finland - Kakkonen
FT | SJK Akatemia II | 2 - 1 | OPS | |
63' | P-Iirot | 0 - 1 | Tampere United | ⚽ LIVE |
67' | HJS | 4 - 1 | I-Kissat | ⚽ LIVE |
65' | SexyPöxyt | 2 - 0 | EBK | ⚽ LIVE |
23' | Futura | 0 - 0 | GrIFK | ⚽ LIVE |
21' | NJS | 0 - 0 | MyPa | ⚽ LIVE |
15:00 | OTP | - | JPS | |
15:00 | Reipas | - | JäPS II | |
Finland - Veikkausliiga
FT | Ilves | 3 - 2 | Oulu | |
22' | HJK | 0 - 0 | EIF | ⚽ LIVE |
16:00 | SJK | - | KuPS | |
Finland - Ykkönen
66' | KPV | 2 - 2 | PKKU | ⚽ LIVE |
67' | VIFK | 2 - 1 | JJK | ⚽ LIVE |
65' | RoPS | 0 - 1 | Klubi-04 | ⚽ LIVE |
63' | EPS | 0 - 1 | Atlantis Helsinki | ⚽ LIVE |
Frankrike - Ligue 2
66' | Auxerre | 2 - 0 | Paris FC | ⚽ LIVE |
17:00 | Guingamp | - | Saint-Etienne | |
Frankrike - National 1
Frankrike - Ligue 1
61' | Le Havre | 1 - 0 | Strasbourg | ⚽ LIVE |
15:00 | Monaco | - | Clermont | |
17:00 | Metz | - | Rennes | |
19:00 | Brest | - | Nantes | |
Holland - Tweede Divisie
FT | Excelsior Maassluis | 2 - 1 | AFC | |
88' | ACV | 0 - 0 | Koninklijke HFC | ⚽ LIVE |
89' | Lisse | 0 - 2 | Scheveningen | ⚽ LIVE |
90' | HHC | 3 - 3 | Rijnsburgse Boys | ⚽ LIVE |
88' | Spakenburg | 4 - 1 | Quick Boys | ⚽ LIVE |
90' | Katwijk | 3 - 3 | Sparta Rotterdam II | ⚽ LIVE |
90' | Noordwijk | 2 - 2 | ADO '20 | ⚽ LIVE |
63' | Kozakken Boys | 0 - 1 | GVVV | ⚽ LIVE |
45' | Almere City II | 1 - 1 | De Treffers | ⚽ LIVE |
Hviterussland - Premier League
FT | Naftan | 0 - 2 | Gomel | |
HT | Slutsk | 0 - 0 | Slavia | ⚽ LIVE |
15:30 | Arsenal | - | Dinamo Brest | |
Hviterussland - 1. Division
FT | Slonim | 1 - 4 | ML Vitebsk | |
11:30 | Energetik-BGU | - | BATE II | |
FT | Belshina | 2 - 1 | Torpedo BelAZ II | |
HT | Bumprom | 0 - 1 | Volna | ⚽ LIVE |
19' | ABFF U17 | 1 - 0 | Niva Dolbizno | ⚽ LIVE |
Island - Úrvalsdeild
Italia - Serie A
16:00 | Monza | - | Lazio | |
18:45 | Sassuolo | - | Internazionale | |
Kasakhstan - Premier League
FT | Kyzyl-Zhar | 0 - 1 | Turan Turkistan | |
FT | Zhenys | 1 - 2 | Yelimay Semey | |
FT | Kairat | 1 - 0 | Atyrau | |
FT | Tobol | 1 - 0 | Zhetysu | |
21' | Aktobe | 0 - 0 | Astana | ⚽ LIVE |
Cancelled | Aksu | - | Ordabasy | |
Kroatia - 1. HNL
15:00 | Slaven Koprivnica | - | HNK Gorica | |
17:30 | Osijek | - | Lokomotiva Zagreb | |
Kroatia - 2. HNL
73' | Šibenik | 2 - 0 | Jarun | ⚽ LIVE |
15:00 | Cibalia | - | Solin | |
15:00 | Dubrava Zagreb | - | Orijent 1919 | |
Latvia - 1. Liga
FT | Riga FC II | 2 - 2 | JDFS Alberts | |
FT | Valmiera II | 3 - 2 | AFA Olaine | |
15:00 | Rīgas FS II | - | Ogre United | |
16:00 | Skanste | - | Rēzekne FA | |
Litauen - 1 Lyga
FT | Ekranas | 2 - 1 | Be1 NFA | |
FT | BFA | 0 - 2 | Riteriai | |
65' | Kauno Žalgiris II | 1 - 0 | Banga II | ⚽ LIVE |
Moldova - Divizia Nationala
65' | Petrocub | 5 - 0 | Dacia-Buiucani | ⚽ LIVE |
66' | Saksan | 0 - 1 | Victoria | ⚽ LIVE |
13:00 | Speranis Nisporeni | - | | |
13:00 | Olimp Comrat | - | Făleşti | |
15:00 | Sheriff | - | Milsami | |
17:00 | CSF Bălți | - | Zimbru | |
Montenegro - First League
15:00 | Jedinstvo | - | Mornar | |
15:00 | Arsenal Tivat | - | Buducnost | |
15:00 | Jezero | - | Mladost DG | |
15:00 | Rudar | - | Decic | |
16:00 | Sutjeska | - | Petrovac | |
Norge - 1. Division
22' | Mjøndalen | 1 - 0 | Aalesund | ⚽ LIVE |
23' | Egersund | 0 - 0 | Lyn | ⚽ LIVE |
23' | Levanger | 0 - 0 | Sogndal | ⚽ LIVE |
23' | Sandnes Ulf | 0 - 0 | Moss | ⚽ LIVE |
22' | Start | 0 - 0 | Ranheim | ⚽ LIVE |
22' | Valerenga | 0 - 0 | Bryne | ⚽ LIVE |
23' | Raufoss | 0 - 0 | Åsane | ⚽ LIVE |
23' | Stabæk | 1 - 0 | Kongsvinger | ⚽ LIVE |
Norge - 2. Division
FT | Vard | 3 - 1 | Notodden | |
FT | Grorud | 2 - 2 | Eidsvold | |
FT | Kjelsås | 2 - 0 | Follo | |
62' | Lysekloster | 3 - 0 | Kvik Halden | ⚽ LIVE |
61' | Ørn Horten | 1 - 2 | Hødd | ⚽ LIVE |
64' | Skeid | 0 - 1 | Ullensaker / Kisa | ⚽ LIVE |
18:30 | Stjørdals-Blink | - | Tromsdalen | |
North Macedonia - Second League
11:00 | Ohrid Lihnidos | - | Detonit Plachkovica | |
11:00 | Kamenica Sasa | - | Kozhuf Gevgelija | |
11:00 | Novaci | - | Karaorman Struga | |
11:00 | Belasica | - | Vardar Negotino | |
11:00 | Osogovo | - | Skopje | |
11:00 | Pobeda | - | Aresimi | |
11:00 | Bashkimi Kumanovo | - | Pelister | |
11:00 | Teteks | - | Besa Dobërdoll | |
North Macedonia - First League
15:00 | Akademija Pandev | - | Bregalnica Štip | |
15:00 | Vardar Skopje | - | Makedonija GjP | |
15:00 | Voska Sport | - | Sileks | |
15:00 | Rabotnički | - | Tikvesh | |
15:00 | Struga | - | KF Gostivari | |
15:00 | Shkupi | - | Shkendija | |
Polen - Ekstraklasa
62' | ŁKS Łódź | 1 - 0 | Slask Wroclaw | ⚽ LIVE |
15:30 | Zagłębie Lubin | - | Rakow Czestochowa | |
18:00 | Stal Mielec | - | Jagiellonia Białystok | |
Polen - I Liga
59' | Resovia Rzeszów | 0 - 0 | Miedź Legnica | ⚽ LIVE |
15:30 | Lechia Gdańsk | - | Tychy | |
18:00 | GKS Katowice | - | Stal Rzeszów | |
Portugal - Primeira Liga
14:30 | Boavista | - | Gil Vicente | |
14:30 | Rio Ave | - | Vitoria Guimaraes | |
17:00 | Sporting Lisbon | - | Portimonense | |
19:30 | Chaves | - | Porto | |
Romania - Liga II
FT | Unirea Slobozia | 1 - 0 | Corvinul Hunedoara | |
Romania - Liga I
FT | Botoșani | 0 - 0 | Voluntari | |
17:00 | Universitatea Cluj | - | Dinamo Bucureşti | |
Russland - FNL
FT | SKA Khabarovsk | 0 - 0 | KAMAZ | |
FT | Khimki | 5 - 4 | Sokol Saratov | |
FT | Chernomorets | 1 - 2 | Torpedo Moskva | |
21' | Alaniya Vladikavkaz | 0 - 0 | Shinnik | ⚽ LIVE |
14:30 | Neftekhimik | - | Yenisey | |
16:00 | Dynamo Makhachkala | - | Volgar Astrakhan | |
16:30 | Rodina Moskva | - | Arsenal Tula | |
Russland - Premier League
20' | Orenburg | 0 - 0 | Krylya Sovetov | ⚽ LIVE |
16:30 | Krasnodar | - | Akhmat Grozny | |
Serbia - Prva Liga
16:00 | Kolubara | - | Radnički Novi Beograd | |
Skottland - Premiership
21' | Celtic | 1 - 0 | Hearts | ⚽ LIVE |
20' | Dundee | 0 - 0 | St. Mirren | ⚽ LIVE |
21' | Aberdeen | 0 - 0 | St. Johnstone | ⚽ LIVE |
21' | Motherwell | 0 - 0 | Livingston | ⚽ LIVE |
21' | Ross County | 0 - 1 | Hibernian | ⚽ LIVE |
Skottland - League Two
21' | Bonnyrigg Rose | 0 - 0 | Forfar Athletic | ⚽ LIVE |
22' | East Fife | 0 - 0 | Spartans | ⚽ LIVE |
22' | Elgin City | 0 - 1 | Clyde | ⚽ LIVE |
21' | Peterhead | 1 - 0 | Dumbarton | ⚽ LIVE |
21' | Stranraer | 0 - 0 | Stenhousemuir | ⚽ LIVE |
Skottland - League One
22' | Cove Rangers | 0 - 1 | Edinburgh City | ⚽ LIVE |
18' | Falkirk | 0 - 0 | Alloa Athletic | ⚽ LIVE |
21' | Hamilton Academical | 1 - 0 | Kelty Hearts | ⚽ LIVE |
23' | Montrose | 0 - 1 | Queen of the South | ⚽ LIVE |
23' | Stirling Albion | 0 - 1 | Annan Athletic | ⚽ LIVE |
Slovakia - Super Liga
HT | Spartak Trnava | 1 - 0 | Ružomberok | ⚽ LIVE |
16:00 | Slovan Bratislava | - | Zilina | |
16:00 | Trenčín | - | Zemplín Michalovce | |
16:00 | Zlaté Moravce | - | Skalica | |
Slovenia - 2. SNL
15:00 | Bilje | - | Dravinja | |
15:00 | Brinje Grosuplje | - | Krka | |
15:00 | Tabor Sežana | - | Gorica | |
16:00 | Rudar | - | Dekani | |
Slovenia - 1. SNL
67' | Aluminij | 1 - 1 | Bravo | ⚽ LIVE |
15:30 | Koper | - | Domzale | |
18:15 | Maribor | - | Celje | |
Spania - Segunda División
FT | Mirandes | 0 - 1 | Real Valladolid | |
7' | Huesca | 0 - 0 | Real Oviedo | ⚽ LIVE |
16:30 | Racing Santander | - | Elche | |
19:00 | FC Cartagena | - | Alcorcon | |
Spania - Tercera Division
FT | Atlético Melilla | 2 - 4 | Polideportivo Almería | |
14:30 | Mallorca II | - | Alaior | |
14:30 | Mercadal | - | Felanitx | |
14:30 | Alesves | - | Lerinés | |
14:30 | Montecasillas | - | Unión Molinense | |
15:00 | Barcia | - | Sporting Gijón II | |
15:00 | Padura | - | Vitoria | |
15:00 | Racing Murcia | - | Muleño | |
15:30 | Burgos Promesas | - | Atlético Tordesillas | |
15:30 | Deportiva Minera | - | Balsicas Atlético | |
16:00 | Silla | - | Roda | |
16:00 | Marchamalo | - | Tarancón | |
17:00 | Alcantarilla | - | UCAM Murcia II | |
Spania - La Liga
FT | Real Sociedad | 2 - 0 | Las Palmas | |
6' | Real Madrid | 0 - 0 | Cadiz | ⚽ LIVE |
16:30 | Girona | - | Barcelona | |
19:00 | Mallorca | - | Atletico Madrid | |
Spania - Segunda B
22' | Real Murcia | 0 - 1 | Castellón | ⚽ LIVE |
22' | Sanluqueño | 0 - 0 | Alcoyano | ⚽ LIVE |
15:00 | Real Sociedad B | - | Celta de Vigo II | |
16:00 | Barcelona II | - | Tarazona | |
16:00 | Sestao River | - | Deportivo La Coruña | |
16:00 | Teruel | - | Unionistas de Salamanca | |
17:00 | Real Unión | - | Cultural Leonesa | |
18:00 | SD Logroñés | - | Fuenlabrada | |
Sveits - Super League
16:00 | Servette | - | Winterthur | |
16:00 | Grasshoppers | - | Stade-Lausanne-Ouchy | |
18:30 | Lugano | - | St.Gallen | |
Sverige - Division 1
FT | Piteå | 1 - 5 | Nordic United | |
FT | IF Karlstad | 0 - 1 | Friska Viljor | |
FT | Umeå | 2 - 1 | FBK Karlstad | |
FT | Rosengård | 0 - 1 | Tvååker | |
FT | Jönköpings Södra | 0 - 1 | Torslanda | |
22' | Karlberg | 1 - 0 | Sollentuna | ⚽ LIVE |
22' | Falkenberg | 1 - 0 | Eskilsminne | ⚽ LIVE |
21' | Trollhättan | 0 - 0 | Olympic | ⚽ LIVE |
22' | Norrby | 0 - 0 | Torns | ⚽ LIVE |
22' | Onsala | 1 - 0 | Oskarshamns AIK | ⚽ LIVE |
22' | Ängelholm | 1 - 0 | Ljungskile | ⚽ LIVE |
16:00 | Vasalund | - | Örebro Syrianska | |
Sverige - Superettan
FT | Sandviken | 0 - 1 | Brage | |
FT | Oddevold | 1 - 0 | GIF Sundsvall | |
65' | Utsikten | 3 - 0 | Skövde AIK | ⚽ LIVE |
62' | Öster | 0 - 0 | Gefle | ⚽ LIVE |
63' | Degerfors | 1 - 2 | Landskrona | ⚽ LIVE |
Sverige - Allsvenskan
64' | Kalmar | 3 - 2 | Halmstad | ⚽ LIVE |
65' | Mjällby | 1 - 0 | Brommapojkarna | ⚽ LIVE |
15:30 | Sirius | - | Häcken | |
Tsjekkia - 3. liga
FT | Slovan Rosice | 3 - 1 | Karviná II | |
FT | Tatran Bohunice | 0 - 1 | Třinec | |
FT | Motorlet Praha | 1 - 0 | Sokol Hostouň | |
FT | Blansko | 2 - 2 | Uherský Brod | |
FT | Teplice II | 1 - 0 | Sokol Živanice | |
FT | Přepeře | 0 - 0 | Ústí nad Labem | |
FT | Přeštice | 2 - 4 | Povltava FA | |
14:30 | Start Brno | - | Frýdlant | |
15:00 | Slovan Velvary | - | Pardubice II | |
15:00 | Arsenal Česká Lípa | - | Baník Souš | |
16:00 | Hlučín | - | Frýdek-Místek | |
16:00 | Slavia Karlovy Vary | - | Králův Dvůr | |
17:00 | Hranice | - | Baník Ostrava II | |
Tsjekkia - FNL
FT | Dukla Praha | 5 - 1 | Vlašim | |
15:00 | Hanácká | - | Sparta Praha II | |
15:00 | Líšeň | - | Prostějov | |
Tsjekkia - Czech Liga
67' | České Budějovice | 1 - 1 | Bohemians 1905 | ⚽ LIVE |
62' | Jablonec | 1 - 2 | Karviná | ⚽ LIVE |
63' | Pardubice | 1 - 0 | Zlín | ⚽ LIVE |
16:00 | Slavia Prague | - | Baník Ostrava | |
Tyrkia - 2. Lig
FT | Altınordu | 3 - 3 | Ankaraspor | |
FT | Kırşehir FK | 4 - 5 | 1461 Trabzon FK | |
FT | Kırklarelispor | 1 - 3 | Zonguldak Kömürspor | |
FT | Ankara Demirspor | 5 - 2 | Yeni Mersin İY | |
12:00 | Bursaspor | - | Vanspor FK | |
FT | Serik Belediyespor | 0 - 6 | Esenler Erokspor | |
FT | Beyoğlu Yeni Çarşı | 3 - 1 | Karacabey Belediyespor | |
FT | Adıyaman | 4 - 1 | Afyonspor | |
FT | Bucaspor 1928 | 3 - 1 | Diyarbekirspor | |
FT | Isparta 32 Spor | 0 - 6 | Iğdır FK | |
FT | Etimesgut Belediyespor | 1 - 1 | İnegölspor | |
FT | 24 Erzincanspor | 2 - 1 | Fethiyespor | |
FT | Karaman FK | 1 - 4 | Somaspor | |
FT | Belediye Derincespor | 2 - 1 | Denizlispor | |
FT | Arnavutköy Belediyespor | 2 - 2 | Kastamonuspor | |
FT | İskenderunspor | 1 - 1 | Düzcespor | |
FT | Amed | 0 - 0 | Menemen | |
FT | Uşak Spor | 0 - 5 | Sarıyer | |
Tyrkia - 1. Lig
Tyrkia - Süper Lig
60' | İstanbulspor | 0 - 1 | Adana Demirspor | ⚽ LIVE |
16:00 | Kayserispor | - | Fatih Karagümrük | |
16:00 | Samsunspor | - | Trabzonspor | |
Tyskland - 2. Bundesliga
FT | Greuther Fürth | 3 - 3 | Eintracht Braunschweig | |
FT | Hansa Rostock | 1 - 2 | Karlsruhe | |
18:30 | Kaiserslautern | - | Magdeburg | |
Tyskland - Bundesliga
HT | Borussia Dortmund | 4 - 1 | Augsburg | ⚽ LIVE |
HT | Wolfsburg | 2 - 0 | Darmstadt | ⚽ LIVE |
HT | Werder Bremen | 1 - 1 | Borussia M'gladbach | ⚽ LIVE |
HT | Stuttgart | 1 - 1 | Bayern Munich | ⚽ LIVE |
16:30 | Koln | - | Freiburg | |
Tyskland - Regionalliga
FT | Hannover 96 II | 4 - 0 | Jeddeloh | |
FT | Phönix Lübeck | 0 - 2 | Drochtersen / Assel | |
FT | Carl Zeiss Jena | 2 - 2 | Altglienicke | |
FT | Weiche Flensburg | 1 - 0 | Spelle-Venhaus | |
FT | Koblenz | 2 - 5 | Balingen | |
FT | Schott Mainz | 3 - 1 | Barockstadt Fulda-Lehn. | |
FT | Bahlinger SC | 3 - 3 | Hoffenheim II | |
FT | SGV Freiberg | 1 - 1 | TSV Steinbach | |
FT | Kickers Offenbach | 1 - 2 | Hessen Kassel | |
FT | Havelse | 1 - 2 | Eintracht Norderstedt | |
FT | Eimsbütteler TV | 1 - 2 | VfB Oldenburg | |
FT | Wiedenbrück | 0 - 4 | Alemannia Aachen | |
FT | Düren Merzenich | 1 - 1 | 1. FC Bocholt | |
FT | Wuppertaler SV | 2 - 1 | Rot Weiss Ahlen | |
FT | Borussia M'gladbach II | 2 - 1 | Fortuna Köln | |
FT | Schalke 04 II | 2 - 2 | Fortuna Düsseldorf II | |
FT | Köln II | 1 - 2 | Rot-Weiß Oberhausen | |
FT | Wegberg-Beeck | 0 - 0 | Lippstadt 08 | |
FT | Nürnberg II | 3 - 0 | Schweinfurt | |
FT | Ansbach | 4 - 1 | Aubstadt | |
FT | Greuther Fürth II | 1 - 1 | Augsburg II | |
FT | Wacker Burghausen | 1 - 2 | Vilzing | |
89' | Eintracht Bamberg | 0 - 3 | Memmingen | ⚽ LIVE |
63' | Kilia Kiel | 0 - 1 | Teutonia Ottensen | ⚽ LIVE |
20' | BFC Dynamo | 0 - 0 | Energie Cottbus | ⚽ LIVE |
Tyskland - 3. Liga
FT | Freiburg II | 3 - 1 | Jahn Regensburg | |
FT | Ulm | 2 - 0 | Viktoria Köln | |
FT | Dynamo Dresden | 0 - 1 | Verl | |
FT | Erzgebirge Aue | 1 - 0 | Arminia Bielefeld | |
FT | 1860 München | 1 - 2 | Borussia Dortmund II | |
14:30 | Sandhausen | - | Rot-Weiss Essen | |
Tyskland - Oberliga
FT | Kirchanschöring | 1 - 2 | Deisenhofen | |
FT | Anker Wismar | 1 - 1 | Tennis Borussia | |
FT | Gonsenheim | 4 - 0 | Karbach | |
FT | Ravensburg | 1 - 1 | Oberachern | |
FT | Union Neumünster | 5 - 1 | Oldenburger SV | |
FT | TSB Flensburg | 4 - 3 | Hohenwestedt | |
FT | Backnang | 1 - 1 | Reutlingen | |
FT | Sonnenhof Großaspach | 0 - 0 | Bietigheim-Bissingen | |
12:00 | Normannia Gmünd | - | VfR Mannheim | |
FT | FC Holzhausen | 2 - 3 | CfR Pforzheim | |
FT | VfR Neumünster | 2 - 3 | Heider SV | |
FT | Nordmark Satrup | 5 - 0 | Inter Türkspor Kiel | |
FT | Schöningen | 2 - 0 | Eintracht Celle | |
FT | Schwarz-Weiß Rehden | 1 - 1 | Ramlingen / Ehlershausen | |
FT | Motor Marienberg | 2 - 1 | Bischofswerdaer FV | |
FT | SC Freital | 2 - 2 | Magdeburg II | |
FT | Dynamo Schwerin | 1 - 1 | Staaken | |
FT | Optik Rathenow | 2 - 2 | Eintracht Mahlsdorf | |
FT | 1905 Marburg | 0 - 2 | Eddersheim | |
FT | Eintracht Stadtallendorf | 2 - 3 | Bayern Alzenau | |
FT | FC Gießen | 4 - 1 | Dietkirchen | |
FT | Ludwigsfelde | 0 - 0 | Plauen | |
FT | Krieschow | 1 - 1 | Einheit Wernigerode | |
FT | Pirmasens | 1 - 4 | Wormatia Worms | |
FT | Vahr-Blockdiek | 3 - 3 | ESC Geestemünde | |
FT | Rain / Lech | 1 - 3 | Schwaben Augsburg | |
FT | Heimstetten | 3 - 1 | Landsberg | |
FT | Woltmershausen | 1 - 2 | Brinkumer SV | |
FT | TuRa Bremen | 2 - 5 | Blumenthaler SV | |
FT | Ismaning | 3 - 0 | Türkspor Augsburg | |
FT | Sonthofen | 3 - 0 | Kirchheimer SC | |
FT | Preußen Reinfeld | 1 - 5 | Todesfelde | |
12:30 | Baunatal | - | FC 1906 Erlensee | |
12:30 | Offenburger FV | - | Hollenbach | |
64' | Bayern Hof | 1 - 1 | Hankofen-Hailing | ⚽ LIVE |
58' | Eilvese | 2 - 1 | Bersenbrück | ⚽ LIVE |
62' | Donaustauf | 2 - 3 | Kornburg | ⚽ LIVE |
65' | Coburg | 0 - 0 | Gebenbach | ⚽ LIVE |
13:00 | Hünfelder SV | - | Fernwald | |
63' | Gundelfingen | 0 - 1 | Kottern | ⚽ LIVE |
13:00 | Hanau 93 | - | Rot-Weiß Walldorf | |
67' | SV Steinbach | 0 - 0 | Waldgirmes | ⚽ LIVE |
64' | Arminia Ludwigshafen | 0 - 0 | Cosmos Koblenz | ⚽ LIVE |
62' | Atlas Delmenhorst | 2 - 0 | Rotenburger SV | ⚽ LIVE |
63' | Dornbreite Lübeck | 2 - 0 | Weiche Flensburg II | ⚽ LIVE |
62' | ASV Neumarkt | 1 - 0 | Ingolstadt II | ⚽ LIVE |
HT | Baumholder | 0 - 1 | FV Engers 07 | ⚽ LIVE |
HT | Pfeddersheim | 0 - 0 | Alemannia Waldalgesheim | ⚽ LIVE |
45' | Essingen | 0 - 0 | Mutschelbach | ⚽ LIVE |
HT | Villingen | 1 - 1 | Göppinger SV | ⚽ LIVE |
HT | Diefflen | 1 - 0 | Quierschied | ⚽ LIVE |
HT | Auersmacher | 0 - 3 | Kaiserslautern II | ⚽ LIVE |
15' | Türk Gücü Friedberg | 0 - 0 | 1960 Hanau | ⚽ LIVE |
21' | Cham | 0 - 0 | ATSV Erlangen | ⚽ LIVE |
17' | Fortuna Regensburg | 0 - 0 | Würzburger FV | ⚽ LIVE |
17' | Abtswind | 1 - 1 | Eichstätt | ⚽ LIVE |
16:00 | Bitburg | - | Rot-Weiß Koblenz | |
16:00 | Pipinsried | - | Dachau | |
16:00 | Kickers Emden | - | Borussia Hildesheim | |
16:00 | Uerdingen | - | Mülheimer | |
16:00 | Schwarz-Weiß Essen | - | SF Hamborn | |
17:00 | Türkspor Dortmund | - | ASC Dortmund | |
Ukraina - Persha Liga
FT | Chernihiv | 1 - 5 | Bukovyna | |
FT | Dinaz Vyshhorod | 2 - 0 | Nyva Ternopil | |
FT | Epitsentr Dunayivtsi | 3 - 2 | SK Poltava | |
86' | Hirnyk-Sport | 0 - 2 | Khust City | ⚽ LIVE |
FT | Nyva Buzova | 0 - 3 | Inhulets' | |
FT | Prykarpattia | 1 - 0 | FSC Mariupol' | |
Ukraina - Premier League
FT | Oleksandria | 2 - 2 | Rukh Vynnyky | |
78' | Obolon' Kyiv | 1 - 0 | LNZ Cherkasy | ⚽ LIVE |
15:00 | Metalist 1925 Kharkiv | - | Vorskla | |
Ungarn - NB I
FT | Mezőkövesd | 1 - 2 | Zalaegerszeg | |
HT | Puskás | 2 - 1 | Kisvárda | ⚽ LIVE |
17:15 | Újpest | - | Diósgyőr | |
Østerrike - Regionalliga
90' | SVG Reichenau | 0 - 1 | Wals-Grünau | ⚽ LIVE |
40' | Austria Salzburg | 1 - 1 | Hohenems | ⚽ LIVE |
HT | Fach-Donaufeld | 4 - 0 | Austria Wien II | ⚽ LIVE |
21' | Mauerwerk | 0 - 0 | Leobendorf | ⚽ LIVE |
15:00 | Dornbirner SV | - | Bischofshofen | |
15:00 | Imst | - | Röthis | |
15:00 | TSV St. Johann | - | Rot-Weiß Rankweil | |
17:00 | St. Anna | - | Gleisdorf 09 | |
Østerrike - Bundesliga
15:00 | Blau-Weiß Linz | - | WSG Tirol | |
15:00 | Rheindorf Altach | - | Wolfsberger AC | |
Live-resultater og resultater for dagens kamper spilt i Europa. Komplett liste over kamper og resultater fra hele verden er tilgjengelig i fotballresultat seksjonen på SoccerStats247. I dag, 04-05-2024, kan du følge kamper fra flere fotballturneringer, se de siste fotballresultatene, samt liveresultater. Vi streber etter å levere denne tjenesten i sanntid, men liveresultater kan ha en viss forsinkelse avhengig av liga og plassering for hver bruker som får tilgang til vår liveresultat-seksjon. Gårsdagens kampresultater er også tilgjengelige med detaljer om målscorere og spillerbytter.