Norge - Eliteserien
36' | Rosenborg | 0 - 2 | Bodø / Glimt | ⚽ LIVE |
Albania - Superliga
34' | Dinamo City | 0 - 0 | Laçi | ⚽ LIVE |
35' | Skënderbeu Korçë | 1 - 0 | Erzeni Shijak | ⚽ LIVE |
Armenia - Premier League
FT | West Armenia | 0 - 1 | Ararat-Armenia | |
73' | Shirak | 1 - 0 | Noah | ⚽ LIVE |
Aserbajdsjan - Premyer Liqa
Belgia - First Division A
FT | Mechelen | 3 - 0 | OH Leuven | |
21' | Standard Liège | 0 - 1 | Sint-Truiden | ⚽ LIVE |
18:45 | Gent | - | Westerlo | |
Belgia - First Division B
14:00 | Patro Eisden | - | Deinze | |
18:00 | Zulte-Waregem | - | Lommel | |
Bosnia-Hercegovina - Premijer Liga
FT | Sloga Doboj | 2 - 0 | Zvijezda 09 | |
FT | GOŠK Gabela | 1 - 2 | Željezničar | |
Bulgaria - Second League
FT | Spartak Varna | 1 - 0 | Montana | |
FT | Dunav ot Ruse | 2 - 0 | Dobrudzha 1919 | |
FT | Maritsa Plovdiv | 4 - 1 | Strumska slava | |
FT | Belasitsa | 3 - 0 | Chernomorets Balchik | |
FT | Bdin | 0 - 1 | Lovech | |
FT | Chernomorets Burgas | 1 - 1 | Ludogorets II | |
FT | Yantra 2019 | 0 - 0 | Spartak Pleven | |
FT | Sportist Svoge | 2 - 4 | CSKA 1948 Sofia II | |
Bulgaria - First League
FT | CSKA Sofia | 3 - 1 | Levski Sofia | |
34' | Botev Plovdiv | 0 - 1 | Slavia Sofia | ⚽ LIVE |
Danmark - 2nd Division
FT | FA 2000 | 0 - 0 | Brabrand | |
FT | Middelfart | 2 - 0 | Roskilde | |
England - League Two
FT | AFC Wimbledon | 5 - 1 | Walsall | |
FT | Accrington Stanley | 4 - 1 | Tranmere Rovers | |
FT | Barrow | 1 - 1 | Mansfield Town | |
FT | Bradford City | 4 - 1 | Newport County | |
FT | Colchester United | 1 - 1 | Crewe Alexandra | |
FT | Crawley Town | 2 - 0 | Grimsby Town | |
FT | Forest Green Rovers | 1 - 0 | Notts County | |
FT | Gillingham | 2 - 2 | Doncaster Rovers | |
FT | Milton Keynes Dons | 4 - 4 | Sutton United | |
FT | Salford City | 2 - 2 | Harrogate Town | |
FT | Swindon Town | 3 - 3 | Morecambe | |
FT | Wrexham | 2 - 1 | Stockport County | |
England - National League
6' | Barnet | 0 - 0 | Solihull Moors | ⚽ LIVE |
England - Premier League
FT | West Ham United | 2 - 2 | Liverpool | |
FT | Fulham | 1 - 1 | Crystal Palace | |
FT | Manchester United | 1 - 1 | Burnley | |
FT | Newcastle United | 5 - 1 | Sheffield United | |
FT | Wolverhampton Wanderers | 2 - 1 | Luton Town | |
6' | Everton | 0 - 0 | Brentford | ⚽ LIVE |
19:00 | Aston Villa | - | Chelsea | |
England - Championship
FT | Blackburn Rovers | 0 - 0 | Coventry City | |
FT | Bristol City | 2 - 0 | Rotherham United | |
FT | Cardiff City | 1 - 4 | Middlesbrough | |
FT | Huddersfield Town | 1 - 1 | Birmingham City | |
FT | Millwall | 1 - 0 | Plymouth Argyle | |
FT | Sheffield Wednesday | 3 - 0 | West Bromwich Albion | |
FT | Southampton | 0 - 1 | Stoke City | |
FT | Watford | 1 - 0 | Sunderland | |
FT | Norwich City | 2 - 2 | Swansea City | |
19:00 | Hull City | - | Ipswich Town | |
England - League One
FT | Lincoln City | 0 - 2 | Portsmouth | |
FT | Barnsley | 1 - 1 | Northampton Town | |
FT | Derby County | 2 - 0 | Carlisle United | |
FT | Exeter City | 1 - 2 | Oxford United | |
FT | Fleetwood Town | 3 - 0 | Burton Albion | |
FT | Peterborough United | 3 - 3 | Bolton Wanderers | |
FT | Port Vale | 0 - 0 | Cambridge United | |
FT | Reading | 3 - 2 | Blackpool | |
FT | Shrewsbury Town | 1 - 3 | Leyton Orient | |
FT | Stevenage | 2 - 1 | Cheltenham Town | |
FT | Wigan Athletic | 2 - 0 | Bristol Rovers | |
FT | Wycombe Wanderers | 1 - 0 | Charlton Athletic | |
Estland - Esiliiga A
FT | Laagri | 5 - 0 | Elva | |
FT | Viimsi | 5 - 0 | Paide II | |
36' | FC Tallinn | 0 - 0 | FCI Levadia II | ⚽ LIVE |
Estland - Meistriliiga
FT | Tallinna Kalev | 0 - 2 | Nõmme Kalju | |
FT | Kuressaare | 2 - 2 | Flora | |
Finland - Veikkausliiga
FT | Haka | 1 - 1 | HJK | |
FT | Lahti | 0 - 1 | KuPS | |
HT | Oulu | 0 - 0 | VPS | ⚽ LIVE |
Finland - Ykkönen
FT | Jazz | 6 - 1 | KuPS Akatemia | |
FT | Atlantis Helsinki | 0 - 0 | RoPS | |
Finland - Kakkonen
FT | GBK | 4 - 2 | OPS | |
FT | PEPO | 2 - 0 | NJS | |
47' | JPS | 0 - 0 | Kuopion Elo | ⚽ LIVE |
35' | JS Hercules | 1 - 1 | SJK Akatemia II | ⚽ LIVE |
Frankrike - Ligue 1
Frankrike - Ligue 2
FT | Saint-Etienne | 1 - 0 | Caen | |
17:00 | Amiens SC | - | Troyes | |
17:00 | Ajaccio | - | Quevilly-Rouen Métropole | |
17:00 | Annecy | - | Bastia | |
17:00 | Pau | - | Guingamp | |
17:00 | Valenciennes | - | Grenoble Foot 38 | |
17:00 | Laval | - | Bordeaux | |
17:00 | Paris FC | - | Angers SCO | |
17:00 | Concarneau | - | Rodez | |
Georgia - Erovnuli Liga
73' | Iberia 1999 | 3 - 2 | Torpedo Kutaisi | ⚽ LIVE |
34' | Dila | 0 - 1 | Samgurali | ⚽ LIVE |
17:00 | Dinamo Batumi | - | Gagra | |
Hellas - Super League
17:00 | Asteras Tripolis | - | OFI | |
17:00 | Volos NFC | - | Panserraikos | |
17:00 | Kifisia | - | PAS Giannina | |
17:00 | Panaitolikos | - | Atromitos | |
Hviterussland - Premier League
FT | Isloch | 2 - 0 | Neman Grodno | |
79' | Torpedo BelAZ | 2 - 0 | Smorgon | ⚽ LIVE |
17:15 | Dnepr Mogilev | - | Dinamo Minsk | |
Hviterussland - 1. Division
FT | Shakhtyor Soligorsk II | 1 - 3 | BATE II | |
FT | Niva Dolbizno | 0 - 0 | Slonim | |
FT | Baranovichi | 0 - 2 | Lida | |
FT | Energetik-BGU | 3 - 2 | Belshina | |
Irland - First Division
18:30 | Longford Town | - | Wexford | |
Italia - Serie B
FT | Modena | 1 - 0 | Südtirol | |
FT | Parma | 4 - 0 | Lecco | |
FT | Ternana | 0 - 1 | Ascoli | |
FT | Brescia | 0 - 0 | Spezia | |
FT | Cittadella | 1 - 1 | FeralpiSalò | |
FT | Cosenza | 4 - 1 | Bari | |
FT | Palermo | 1 - 2 | Reggiana | |
FT | Sampdoria | 1 - 1 | Como | |
Italia - Serie A
FT | Lecce | 1 - 1 | Monza | |
36' | Juventus | 0 - 0 | Milan | ⚽ LIVE |
18:45 | Lazio | - | Hellas Verona | |
Kasakhstan - Premier League
FT | Tobol | 1 - 1 | Zhenys | |
FT | Turan Turkistan | 0 - 2 | Astana | |
FT | Atyrau | 2 - 0 | Kyzyl-Zhar | |
FT | Kaisar | 1 - 0 | Kairat | |
Kroatia - 1. HNL
79' | Varaždin | 0 - 1 | Dinamo Zagreb | ⚽ LIVE |
17:10 | Hajduk Split | - | Rudeš | |
Kroatia - 2. HNL
FT | Orijent 1919 | 3 - 0 | Croatia Zmijavci | |
81' | Solin | 0 - 0 | Zrinski Osječko | ⚽ LIVE |
83' | Bijelo Brdo | 1 - 0 | Cibalia | ⚽ LIVE |
Kypros - 1. Division
36' | Nea Salamis | 0 - 1 | Ethnikos Achna | ⚽ LIVE |
Latvia - 1. Liga
FT | JFK Ventspils | 2 - 2 | AFA Olaine | |
Latvia - Virsliga
FT | Tukums | 1 - 2 | Valmiera | |
35' | Riga | 0 - 1 | Rigas FS | ⚽ LIVE |
Litauen - A Lyga
FT | Džiugas Telšiai | 2 - 0 | TransINVEST Vilnius | |
Litauen - 1 Lyga
FT | Tauras | 2 - 1 | Atmosfera | |
FT | Riteriai | 3 - 0 | FA Šiauliai II | |
Moldova - Divizia Nationala
FT | Victoria | 5 - 1 | Speranța Drochia | |
FT | Floreşti | 1 - 1 | Univer Comrat | |
FT | Saksan | 1 - 3 | Spartanii Selemet | |
82' | Milsami | 3 - 0 | CSF Bălți | ⚽ LIVE |
17:00 | Zimbru | - | Dacia-Buiucani | |
Montenegro - First League
33' | Mladost DG | 0 - 0 | Rudar | ⚽ LIVE |
36' | Petrovac | 1 - 0 | Jezero | ⚽ LIVE |
36' | Buducnost | 1 - 1 | Sutjeska | ⚽ LIVE |
36' | Jedinstvo | 0 - 1 | Arsenal Tivat | ⚽ LIVE |
17:00 | Mornar | - | Decic | |
Nord-Irland - Premiership
6' | Glentoran | 0 - 0 | Crusaders | ⚽ LIVE |
5' | Larne | 0 - 0 | Coleraine | ⚽ LIVE |
7' | Linfield | 0 - 0 | Cliftonville | ⚽ LIVE |
6' | Glenavon | 0 - 0 | Carrick Rangers | ⚽ LIVE |
6' | Dungannon Swifts | 0 - 0 | Ballymena United | ⚽ LIVE |
5' | Newry City | 0 - 0 | Loughgall | ⚽ LIVE |
Norge - 1. Division
FT | Sandnes Ulf | 2 - 2 | Levanger | |
FT | Aalesund | 1 - 4 | Raufoss | |
FT | Åsane | 2 - 2 | Stabæk | |
FT | Kongsvinger | 3 - 0 | Start | |
FT | Moss | 1 - 2 | Egersund | |
FT | Bryne | 1 - 0 | Sogndal | |
Norge - 2. Division
FT | Eidsvold | 2 - 0 | Gjøvik-Lyn | |
FT | Strømmen | 2 - 3 | Kjelsås | |
FT | Ullensaker / Kisa | 1 - 1 | Grorud | |
FT | Follo | 0 - 1 | Skeid | |
81' | Sotra | 0 - 2 | Jerv | ⚽ LIVE |
North Macedonia - Second League
14:00 | Ohrid Lihnidos | - | Kamenica Sasa | |
14:00 | Novaci | - | Detonit Plachkovica | |
14:00 | Belasica | - | Kozhuf Gevgelija | |
14:00 | Osogovo | - | Karaorman Struga | |
14:00 | Pobeda | - | Vardar Negotino | |
14:00 | Bashkimi Kumanovo | - | Skopje | |
14:00 | Teteks | - | Aresimi | |
14:00 | Besa Dobërdoll | - | Pelister | |
Polen - Ekstraklasa
FT | Górnik Zabrze | 4 - 1 | ŁKS Łódź | |
49' | Slask Wroclaw | 0 - 2 | Ruch Chorzów | ⚽ LIVE |
18:00 | Widzew Łódź | - | Rakow Czestochowa | |
Polen - I Liga
46' | Stal Rzeszów | 1 - 0 | Lechia Gdańsk | ⚽ LIVE |
18:00 | Tychy | - | Zagłębie Sosnowiec | |
Portugal - Primeira Liga
FT | Casa Pia | 3 - 1 | Chaves | |
FT | Vizela | 1 - 1 | Rio Ave | |
17:00 | Benfica | - | Sporting Braga | |
19:30 | Vitoria Guimaraes | - | Boavista | |
Romania - Liga III
14:00 | Ştiinţa Miroslava | - | FC Bacău | |
14:00 | CSM Bacău | - | Bucovina Rădăuţi | |
14:00 | Rapid Brodoc | - | Şomuz Fălticeni | |
14:00 | Crişul Sântandrei | - | Sighetu Marmaţiei | |
14:00 | CSM Olimpia Satu Mare | - | SCM Zalău | |
14:00 | Hamangia Baia | - | Viitorul Şuţeşti | |
14:00 | Voința Limpeziș | - | Dacia Unirea Brăila | |
14:00 | Viitorul Ianca | - | Râmnicu Sărat | |
14:00 | Sporting Lieşti | - | Unirea Braniştea | |
14:00 | Focşani | - | Metalul Buzău | |
14:00 | Axiopolis | - | Voluntari II | |
14:00 | Progresul Fundulea | - | Recolta Gheorghe Doja | |
14:00 | Agricola Borcea | - | LPS HD Clinceni | |
14:00 | Plopeni | - | Păuleşti | |
14:00 | Tricolorul Breaza | - | Pucioasa | |
14:00 | Blejoi | - | Dunărea 2020 Giurgiu | |
14:00 | Viitorul Curiţa | - | Târgu Secuiesc | |
14:00 | Ciucaş Tărlungeni | - | Odorheiu Secuiesc | |
14:00 | Olimpic Zărneşti | - | Muscelul Câmpulung Elite | |
14:00 | Oltul Curtişoara | - | Sporting Roşiori | |
14:00 | Petrolul Potcoava | - | Flacăra Horezu | |
14:00 | Voinţa Lupac | - | Turceni | |
14:00 | Filiaşi | - | Ghiroda şi Giarmata Vii | |
14:00 | Gloria Lunca Teuz Cermei | - | Șoimii Lipova | |
14:00 | Socodor | - | Progresul Pecica | |
14:00 | Peciu Nou | - | Phoenix Buziaș | |
14:00 | SSU Poli Timişoara | - | Bihor Oradea | |
14:00 | Industria Galda de Jos | - | Unirea Alba Iulia | |
14:00 | Unirea Ungheni | - | Universitatea Alba Iulia | |
14:00 | ACS Mediaş 2022 | - | Gloria Bistriţa | |
Romania - Liga II
FT | Dumbrăviţa | 0 - 2 | Metaloglobus | |
FT | Unirea Dej | 1 - 0 | Argeș | |
FT | CSM Reşiţa | 3 - 2 | Ceahlăul Piatra Neamţ | |
FT | CSA Steaua Bucureşti | 2 - 0 | Slatina | |
FT | Viitorul P. Târgu Jiu | 1 - 2 | Tunari | |
FT | Csikszereda | 0 - 1 | Unirea Slobozia | |
Romania - Liga I
FT | U Craiova 1948 | 3 - 2 | Universitatea Cluj | |
17:30 | FCSB | - | FCV Farul Constanţa | |
Serbia - Prva Liga
FT | Radnički Sr. Mitrovica | 1 - 0 | Mačva Šabac | |
FT | Grafičar | 2 - 1 | Smederevo 1924 | |
FT | Tekstilac Odžaci | 1 - 2 | OFK Beograd | |
FT | Jedinstvo Ub | 1 - 2 | Inđija | |
Serbia - Super Liga
FT | Radnik Surdulica | 1 - 4 | Novi Pazar | |
34' | Javor | 1 - 1 | IMT Novi Beograd | ⚽ LIVE |
18:00 | Železničar Pančevo | - | Radnički Niš | |
Skottland - Championship
FT | Arbroath | 0 - 5 | Queen's Park | |
FT | Dunfermline Athletic | 1 - 1 | Inverness CT | |
FT | Greenock Morton | 0 - 0 | Raith Rovers | |
FT | Partick Thistle | 0 - 0 | Ayr United | |
Skottland - League Two
FT | Clyde | 1 - 0 | East Fife | |
FT | Dumbarton | 2 - 2 | Elgin City | |
FT | Forfar Athletic | 2 - 0 | Stranraer | |
FT | Stenhousemuir | 1 - 1 | Bonnyrigg Rose | |
FT | Spartans | 2 - 2 | Peterhead | |
Skottland - League One
FT | Alloa Athletic | 0 - 1 | Hamilton Academical | |
FT | Annan Athletic | 3 - 3 | Falkirk | |
FT | Edinburgh City | 1 - 3 | Stirling Albion | |
FT | Kelty Hearts | 0 - 2 | Montrose | |
FT | Queen of the South | 2 - 0 | Cove Rangers | |
Skottland - Premiership
FT | Kilmarnock | 0 - 0 | Hearts | |
FT | Aberdeen | 1 - 0 | Motherwell | |
FT | Livingston | 2 - 0 | Ross County | |
FT | St. Johnstone | 1 - 3 | Hibernian | |
Slovakia - Super Liga
FT | Zilina | 2 - 0 | Spartak Trnava | |
36' | Ružomberok | 1 - 1 | Podbrezová | ⚽ LIVE |
37' | Skalica | 0 - 2 | Trenčín | ⚽ LIVE |
37' | FC Košice | 0 - 1 | Zlaté Moravce | ⚽ LIVE |
Slovenia - 2. SNL
80' | Fužinar | 0 - 1 | Triglav | ⚽ LIVE |
79' | Dravinja | 0 - 4 | Brinje Grosuplje | ⚽ LIVE |
33' | Krka | 1 - 1 | Tolmin | ⚽ LIVE |
37' | Nafta | 0 - 0 | Rudar | ⚽ LIVE |
Slovenia - 1. SNL
46' | Bravo | 1 - 1 | Radomlje | ⚽ LIVE |
18:15 | Domzale | - | Maribor | |
Spania - Tercera Division
FT | San Ignacio | 2 - 0 | Vitoria | |
FT | Levante II | 2 - 0 | Castellón II | |
FT | Xerez | 1 - 1 | Ayamonte | |
FT | Atlético Melilla | 2 - 4 | Torre del Mar | |
FT | Calahorra II | 6 - 0 | Tedeón | |
FT | Sevilla III | 0 - 0 | Pozoblanco | |
FT | Teror | 0 - 0 | San Bartolomé | |
FT | Tamaraceite | 1 - 3 | Ibarra | |
FT | Buzanada | 0 - 1 | Lanzarote | |
FT | River Ebro | 0 - 2 | Peña Balsamaiso | |
FT | Polvorín | 1 - 1 | Celta de Vigo III | |
FT | Girona II | 1 - 1 | Olot | |
14:00 | Beti Kozkor | - | Lerinés | |
FT | Burladés | 1 - 2 | Bidezarra | |
14:15 | Mercadal | - | Llosetense | |
FT | Binissalem | 2 - 1 | Sóller | |
90' | Belchite 97 | 1 - 1 | CDJ Tamarite | ⚽ LIVE |
FT | Touring | 1 - 1 | Pasaia KE | |
14:30 | Beti Onak | - | Cantolagua | |
FT | Montecasillas | 1 - 7 | Lorca Deportiva | |
FT | La Calzada | 1 - 2 | Arnedo | |
15:00 | Poblense | - | Portmany | |
77' | Constància | 1 - 0 | Alaior | ⚽ LIVE |
79' | Escobedo | 0 - 0 | Tropezón | ⚽ LIVE |
79' | Colindres | 0 - 1 | Atlético Albericia | ⚽ LIVE |
80' | Anaitasuna | 0 - 1 | Deusto | ⚽ LIVE |
80' | Aurrerá Ondarroa | 1 - 3 | Deportivo Alavés III | ⚽ LIVE |
75' | Basconia | 3 - 0 | Añorga | ⚽ LIVE |
80' | Tona | 0 - 0 | Prat | ⚽ LIVE |
76' | Vilafranca | 0 - 2 | L'Hospitalet | ⚽ LIVE |
78' | Pobla Mafumet | 0 - 0 | San Cristóbal | ⚽ LIVE |
80' | L'Escala | 3 - 0 | Mollerussa | ⚽ LIVE |
74' | Torrellano | 0 - 1 | Jove Español | ⚽ LIVE |
80' | Cristo Atlético | 3 - 0 | Burgos Promesas | ⚽ LIVE |
75' | Cultural Leonesa II | 3 - 0 | Palencia CF | ⚽ LIVE |
80' | Real Ávila | 2 - 1 | Ponferradina II | ⚽ LIVE |
81' | Bembibre | 2 - 0 | UD Santa Marta | ⚽ LIVE |
83' | Becerril Campos | 1 - 2 | Mirandés II | ⚽ LIVE |
15:00 | Avance Ezcabarte | - | Cirbonero | |
81' | Villacañas | 0 - 0 | Calvo Sotelo | ⚽ LIVE |
80' | Cieza | 0 - 0 | Algar | ⚽ LIVE |
74' | Racing Murcia | 2 - 3 | Unión Molinense | ⚽ LIVE |
77' | Oyonesa | 2 - 1 | Haro Deportivo | ⚽ LIVE |
76' | Comillas | 0 - 1 | Varea | ⚽ LIVE |
82' | Berceo | 5 - 2 | Racing Rioja | ⚽ LIVE |
60' | Santa Úrsula | 0 - 0 | Las Palmas II | ⚽ LIVE |
15:30 | Collerense | - | Manacor | |
15:30 | Arenal | - | Santanyí | |
48' | Caspe | 2 - 1 | Almudévar | ⚽ LIVE |
47' | Fraga | 1 - 1 | Ebro | ⚽ LIVE |
42' | Luarca | 0 - 0 | Urraca | ⚽ LIVE |
48' | Peralada | 0 - 0 | Badalona II | ⚽ LIVE |
51' | Utiel | 1 - 0 | Acero | ⚽ LIVE |
50' | Atzeneta | 1 - 0 | CF Gandía | ⚽ LIVE |
50' | Villaralbo | 0 - 0 | Colegios Diocesanos | ⚽ LIVE |
15:30 | Peña Sport | - | Huarte | |
HT | Ceuta II | 0 - 0 | Coria CF | ⚽ LIVE |
50' | Deportiva Minera | 1 - 0 | CAP Ciudad de Murcia | ⚽ LIVE |
34' | Bergantiños | 0 - 0 | UD Ourense | ⚽ LIVE |
16:00 | Betanzos | - | Atlético Arteixo | |
35' | Barbadás | 1 - 0 | Arzúa | ⚽ LIVE |
36' | Épila | 0 - 0 | Atlético Monzón | ⚽ LIVE |
36' | Avilés Stadium | 1 - 0 | Lenense | ⚽ LIVE |
35' | Ceares | 2 - 0 | Real Titánico | ⚽ LIVE |
37' | L'Entregu | 0 - 0 | Condal | ⚽ LIVE |
34' | Laredo | 1 - 0 | Solares | ⚽ LIVE |
16:00 | Atlético Mineros | - | Velarde | |
36' | Urduliz | 1 - 0 | Padura | ⚽ LIVE |
36' | Burriana | 0 - 0 | Soneja | ⚽ LIVE |
32' | Salamanca UDS | 0 - 0 | Atlético Astorga | ⚽ LIVE |
35' | Cabecense | 0 - 0 | La Palma | ⚽ LIVE |
35' | Albacete II | 0 - 0 | Socuéllamos | ⚽ LIVE |
34' | Marchamalo | 0 - 0 | Atlético Tomelloso | ⚽ LIVE |
16:00 | Huracán Balazote | - | Torrijos | |
35' | Toledo | 2 - 0 | Quintana | ⚽ LIVE |
36' | Pozuelo Alarcón | 1 - 1 | Galapagar | ⚽ LIVE |
33' | Tres Cantos | 0 - 0 | Las Rozas | ⚽ LIVE |
35' | Real Jaén | 0 - 0 | Polideportivo Almería | ⚽ LIVE |
32' | Herbania | 1 - 0 | Tenerife II | ⚽ LIVE |
32' | Casalarreina | 0 - 0 | Vianés | ⚽ LIVE |
16:15 | Silva | - | Viveiro | |
17' | Revilla | 0 - 0 | Castro | ⚽ LIVE |
16:30 | Inter Manacor | - | Alcúdia | |
3' | Felanitx | 0 - 0 | Platges Calvià | ⚽ LIVE |
5' | Fuente Cantos | 0 - 0 | CD Coria | ⚽ LIVE |
6' | Caudal | 0 - 0 | Sporting Gijón II | ⚽ LIVE |
3' | Beasain | 0 - 0 | Lagun Onak | ⚽ LIVE |
5' | Portugalete | 0 - 0 | Durango | ⚽ LIVE |
5' | Subiza | 0 - 0 | Txantrea | ⚽ LIVE |
5' | Pamplona | 0 - 0 | Lagunak | ⚽ LIVE |
6' | Cartaya | 0 - 0 | Xerez Deportivo | ⚽ LIVE |
4' | San Clemente | 0 - 1 | La Solana | ⚽ LIVE |
16:30 | Cazalegas | - | Azuqueca | |
16:30 | Unión Sur Yaiza | - | Atlético Victoria | |
16:30 | Alcantarilla | - | Plus Ultra | |
3' | Atlético Espeleño | 0 - 0 | Gerena | ⚽ LIVE |
16:45 | Almazán | - | Atlético Tordesillas | |
17:00 | Paiosaco | - | Pontevedra II | |
17:00 | Sarriana | - | Somozas | |
17:00 | Estradense | - | Rápido Bouzas | |
17:00 | Llanes | - | Tuilla | |
17:00 | Llanera | - | Gijón Industrial | |
17:00 | Torina | - | Guarnizo | |
17:00 | Reddis | - | Rapitenca | |
17:00 | Conquense | - | Tarancón | |
17:00 | Canillas | - | Trival Valderas | |
17:00 | Huétor Tájar | - | Maracena | |
17:00 | Huétor Vega | - | El Ejido | |
17:30 | Villarrubia | - | Robledo | |
18:00 | Bezana | - | Naval | |
18:00 | Conil | - | Bollullos | |
18:00 | Arenas Armilla | - | Rincón | |
Spania - Segunda B
FT | Osasuna II | 2 - 1 | Real Unión | |
FT | Ponferradina | 1 - 3 | Barcelona II | |
FT | Unionistas de Salamanca | 4 - 0 | Sabadell | |
FT | Celta de Vigo II | 4 - 0 | SD Logroñés | |
34' | Lugo | 0 - 0 | Rayo Majadahonda | ⚽ LIVE |
36' | Fuenlabrada | 0 - 0 | Teruel | ⚽ LIVE |
37' | San Fernando CD | 0 - 1 | Real Madrid II | ⚽ LIVE |
18:00 | Cornellà | - | Sestao River | |
Spania - Segunda División
FT | Leganes | 1 - 1 | Real Zaragoza | |
FT | Burgos | 2 - 2 | Amorebieta | |
5' | Elche | 0 - 1 | Espanyol | ⚽ LIVE |
Spania - La Liga
FT | Las Palmas | 0 - 2 | Girona | |
FT | Almeria | 1 - 3 | Getafe | |
6' | Deportivo Alavés | 0 - 0 | Celta de Vigo | ⚽ LIVE |
19:00 | Atletico Madrid | - | Athletic Club | |
Sveits - Schweizer Pokal
Sveits - Challenge League
36' | Stade Nyonnais | 0 - 0 | Thun | ⚽ LIVE |
35' | Vaduz | 1 - 0 | Baden | ⚽ LIVE |
36' | Wil | 0 - 0 | Schaffhausen | ⚽ LIVE |
Sverige - Division 1
FT | Onsala | 2 - 2 | Falkenberg | |
FT | Torns | 2 - 1 | Tvååker | |
FT | FBK Karlstad | 0 - 3 | Karlberg | |
FT | Hammarby Talang | 3 - 0 | Friska Viljor | |
FT | Vasalund | 0 - 1 | IF Karlstad | |
FT | Ariana | 1 - 1 | Oskarshamns AIK | |
FT | Olympic | 0 - 3 | Norrby | |
FT | Jönköpings Södra | 1 - 3 | Rosengård | |
77' | Nordic United | 3 - 0 | Stocksund | ⚽ LIVE |
Sverige - Superettan
FT | Landskrona | 1 - 0 | Utsikten | |
FT | Gefle | 2 - 2 | Sandviken | |
FT | GIF Sundsvall | 1 - 1 | Varberg | |
78' | Örgryte | 2 - 1 | Öster | ⚽ LIVE |
Tsjekkia - 3. liga
FT | Loko Vltavín | 3 - 2 | Přeštice | |
FT | Jablonec II | 1 - 0 | Chlumec nad Cidlinou | |
FT | České Budějovice II | 1 - 3 | Povltava FA | |
FT | Králův Dvůr | 3 - 1 | Viktoria Plzeň II | |
FT | Sparta Kolín | 2 - 0 | Hradec Králové II | |
FT | Třinec | 2 - 0 | Start Brno | |
FT | Pardubice II | 3 - 1 | Teplice II | |
FT | Baník Souš | 0 - 0 | Sokol Brozany | |
FT | Hodonín | 0 - 1 | Slovan Rosice | |
FT | Frýdek-Místek | 1 - 0 | Zlín II | |
FT | Uherský Brod | 6 - 0 | Hranice | |
FT | Frýdlant | 1 - 4 | Hlučín | |
77' | Jiskra Domažlice | 3 - 0 | Bohemians 1905 II | ⚽ LIVE |
79' | Ústí nad Labem | 0 - 1 | Slovan Velvary | ⚽ LIVE |
80' | Sokol Živanice | 0 - 2 | Arsenal Česká Lípa | ⚽ LIVE |
Tsjekkia - FNL
FT | Chrudim | 6 - 3 | Příbram | |
FT | Vyškov | 2 - 1 | Varnsdorf | |
FT | Prostějov | 3 - 0 | Vysočina Jihlava | |
FT | Dukla Praha | 0 - 3 | Sigma Olomouc II | |
77' | Táborsko | 1 - 0 | Líšeň | ⚽ LIVE |
79' | Vlašim | 2 - 0 | Hanácká | ⚽ LIVE |
34' | Zbrojovka Brno | 0 - 0 | Opava | ⚽ LIVE |
Tyrkia - Süper Lig
FT | Kasımpaşa | 1 - 0 | Samsunspor | |
FT | Sivasspor | 1 - 0 | Konyaspor | |
35' | Hatayspor | 0 - 1 | Istanbul Basaksehir | ⚽ LIVE |
35' | Fenerbahce | 1 - 0 | Besiktas | ⚽ LIVE |
Tyskland - 2. Bundesliga
FT | Paderborn | 3 - 1 | Elversberg | |
FT | Holstein Kiel | 1 - 3 | Kaiserslautern | |
FT | Eintracht Braunschweig | 0 - 4 | Hamburg | |
18:30 | Schalke 04 | - | Fortuna Dusseldorf | |
Tyskland - Regionalliga
FT | Hamburger SV II | 3 - 2 | Havelse | |
FT | Holstein Kiel II | 1 - 1 | St. Pauli II | |
FT | Chemnitzer FC | 1 - 2 | ZFC Meuselwitz | |
FT | Rot-Weiß Erfurt | 5 - 2 | Luckenwalde | |
FT | Hoffenheim II | 1 - 1 | Schott Mainz | |
FT | Koblenz | 3 - 1 | Kickers Offenbach | |
FT | Hessen Kassel | 2 - 1 | Homburg | |
FT | Mainz 05 II | 0 - 2 | SGV Freiberg | |
FT | TSV Steinbach | 2 - 0 | Astoria Walldorf | |
FT | Stuttgarter Kickers | 2 - 2 | Stuttgart II | |
FT | Eintracht Frankfurt II | 1 - 0 | Bahlinger SC | |
FT | Rot Weiss Ahlen | 2 - 2 | Düren Merzenich | |
FT | Alemannia Aachen | 1 - 2 | 1. FC Bocholt | |
FT | Wiedenbrück | 1 - 1 | Paderborn II | |
FT | Rot-Weiß Oberhausen | 1 - 1 | Roding | |
FT | Bayern München II | 1 - 1 | Viktoria Aschaffenburg | |
FT | Schweinfurt | 2 - 2 | Aubstadt | |
FT | Nürnberg II | 1 - 0 | Würzburger Kickers | |
FT | Schalding-Heining | 1 - 2 | Wacker Burghausen | |
FT | Vilzing | 0 - 1 | Eintracht Bamberg | |
FT | Energie Cottbus | 4 - 3 | Lokomotive Leipzig | |
79' | VfB Oldenburg | 0 - 1 | Jeddeloh | ⚽ LIVE |
Tyskland - Oberliga
FT | BTS Neustadt | 2 - 3 | Woltmershausen | |
FT | Vatan Sport Bremen | 2 - 2 | OSC Bremerhaven | |
FT | Tennis Borussia | 1 - 1 | Optik Rathenow | |
FT | Bordesholm | 1 - 2 | Union Neumünster | |
FT | Türkiye Wilhelmsburg | 1 - 1 | Buchholz | |
FT | Landsberg | 8 - 2 | Ismaning | |
FT | Dachau | 2 - 0 | Heimstetten | |
FT | Backnang | 0 - 0 | Villingen | |
FT | CfR Pforzheim | 2 - 1 | Normannia Gmünd | |
FT | 1860 München II | 2 - 2 | Rain / Lech | |
FT | 1960 Hanau | 0 - 2 | Baunatal | |
FT | VfR Neumünster | 1 - 0 | TSB Flensburg | |
FT | Nordmark Satrup | 4 - 1 | Weiche Flensburg II | |
FT | Rostocker FC | 0 - 8 | Lichtenberg | |
FT | Karbach | 1 - 1 | Wormatia Worms | |
FT | Fernwald | 5 - 1 | 1905 Marburg | |
FT | Germania Halberstadt | 2 - 0 | Budissa Bautzen | |
FT | Arnstadt | 0 - 2 | Plauen | |
FT | Auerbach | 4 - 0 | VfL Halle | |
FT | Bischofswerdaer FV | 1 - 3 | Magdeburg II | |
FT | SC Freital | 0 - 2 | Einheit Rudolstadt | |
FT | Deisenhofen | 2 - 1 | Erlbach | |
FT | Kottern | 6 - 3 | Schwaben Augsburg | |
FT | Brinkumer SV | 1 - 3 | Union Bremen | |
FT | Coburg | 1 - 1 | Ingolstadt II | |
FT | Preußen Reinfeld | 1 - 2 | Inter Türkspor Kiel | |
FT | Aumund-Vegesack | 5 - 3 | ESC Geestemünde | |
13:00 | FC 1906 Erlensee | - | Hünfelder SV | |
FT | Viktoria Griesheim | 0 - 4 | FC Gießen | |
FT | ASV Neumarkt | 2 - 1 | Cham | |
FT | Hohenwestedt | 1 - 1 | Lübeck II | |
FT | Bayern Hof | 1 - 8 | Gebenbach | |
FT | Donaustauf | 0 - 1 | ATSV Erlangen | |
FT | Ramlingen / Ehlershausen | 1 - 1 | Schöningen | |
FT | Weidenhausen | 2 - 1 | Eddersheim | |
FT | Dietkirchen | 2 - 1 | Eintracht Stadtallendorf | |
FT | Bayern Alzenau | 1 - 1 | Hanau 93 | |
FT | Waldgirmes | 0 - 2 | Türk Gücü Friedberg | |
FT | Gundelfingen | 1 - 1 | Pipinsried | |
FT | Dudenhofen | 1 - 2 | Kaiserslautern II | |
FT | Altona 93 | 1 - 0 | HEBC | |
FT | Oberachern | 0 - 1 | FC Holzhausen | |
FT | Mutschelbach | 5 - 0 | Offenburger FV | |
FT | VfR Mannheim | 1 - 1 | Nöttingen | |
FT | Bietigheim-Bissingen | 2 - 0 | Reutlingen | |
FT | Hollenbach | 0 - 0 | Ravensburg | |
FT | Nördlingen | 1 - 1 | Sonthofen | |
FT | Baumholder | 2 - 1 | Morlautern | |
FT | Auersmacher | 0 - 4 | Cosmos Koblenz | |
FT | Eintracht Celle | 4 - 1 | Arminia Hannover | |
FT | Arminia Ludwigshafen | 0 - 0 | Alemannia Waldalgesheim | |
FT | Vahr-Blockdiek | 2 - 0 | Komet Arsten | |
82' | Eltersdorf | 2 - 1 | Neudrossenfeld | ⚽ LIVE |
74' | Ammerthal | 2 - 0 | Würzburger FV | ⚽ LIVE |
33' | Oldenburger SV | 1 - 0 | Heider SV | ⚽ LIVE |
35' | Schonnebeck | 2 - 0 | Germania Ratingen | ⚽ LIVE |
34' | Bitburg | 0 - 1 | FV Engers 07 | ⚽ LIVE |
20' | Uerdingen | 0 - 0 | Union Frintrop | ⚽ LIVE |
16' | Bersenbrück | 0 - 0 | Heeslinger SC | ⚽ LIVE |
Tyskland - Bundesliga
FT | Bayern Munich | 2 - 1 | Eintracht Frankfurt | |
FT | RB Leipzig | 4 - 1 | Borussia Dortmund | |
FT | Freiburg | 1 - 2 | Wolfsburg | |
FT | Augsburg | 0 - 3 | Werder Bremen | |
6' | Bayer Leverkusen | 0 - 0 | Stuttgart | ⚽ LIVE |
Tyskland - 3. Liga
FT | MSV Duisburg | 3 - 1 | Sandhausen | |
FT | Jahn Regensburg | 1 - 1 | Dynamo Dresden | |
FT | Saarbrücken | 0 - 1 | Hallescher FC | |
FT | Borussia Dortmund II | 2 - 2 | Erzgebirge Aue | |
FT | Viktoria Köln | 3 - 5 | Preußen Münster | |
FT | Verl | 1 - 1 | Waldhof Mannheim | |
Ukraina - Persha Liga
FT | Bukovyna | 0 - 1 | Dinaz Vyshhorod | |
FT | SK Poltava | 0 - 1 | Karpaty Lviv | |
FT | Podillya Khmelnytskyi | 2 - 1 | Chernihiv | |
FT | Livyi Bereh | 1 - 2 | Nyva Buzova | |
FT | Inhulets' | 4 - 0 | Prykarpattia | |
Ukraina - Premier League
FT | Minai | 2 - 0 | Chornomorets | |
FT | Dnipro-1 | 1 - 2 | Dinamo Kiev | |
FT | LNZ Cherkasy | 0 - 3 | Shakhtar Donetsk | |
79' | Rukh Vynnyky | 3 - 1 | Veres Rivne | ⚽ LIVE |
Ungarn - NB I
FT | Paks | 2 - 1 | Mezőkövesd | |
79' | Diósgyőr | 0 - 0 | Kecskemét | ⚽ LIVE |
17:30 | Debrecen | - | Újpest | |
Østerrike - Regionalliga
FT | Bischofshofen | 1 - 1 | SVG Reichenau | |
FT | Kufstein | 2 - 1 | Imst | |
FT | Wals-Grünau | 5 - 1 | Wolfurt | |
FT | Ried II | 2 - 2 | Wolfsberger AC II | |
FT | Rot-Weiß Rankweil | 1 - 5 | Austria Salzburg | |
FT | Röthis | 1 - 1 | TSV St. Johann | |
FT | Wiener Viktoria | 4 - 1 | Neusiedl | |
78' | Silz / Mötz | 2 - 0 | Pinzgau Saalfelden | ⚽ LIVE |
81' | Hohenems | 0 - 1 | Rheindorf Altach II | ⚽ LIVE |
48' | Leobendorf | 1 - 0 | Wiener SC | ⚽ LIVE |
33' | Schwaz | 1 - 0 | Dornbirner SV | ⚽ LIVE |
Østerrike - Bundesliga
80' | Wolfsberger AC | 0 - 2 | Blau-Weiß Linz | ⚽ LIVE |
79' | WSG Tirol | 0 - 0 | Austria Lustenau | ⚽ LIVE |
Live-resultater og resultater for dagens kamper spilt i Europa. Komplett liste over kamper og resultater fra hele verden er tilgjengelig i fotballresultat seksjonen på SoccerStats247. I dag, 27-04-2024, kan du følge kamper fra flere fotballturneringer, se de siste fotballresultatene, samt liveresultater. Vi streber etter å levere denne tjenesten i sanntid, men liveresultater kan ha en viss forsinkelse avhengig av liga og plassering for hver bruker som får tilgang til vår liveresultat-seksjon. Gårsdagens kampresultater er også tilgjengelige med detaljer om målscorere og spillerbytter.